EN

Johnny a Jessie

Zapomenutý mýtus

Jaroslava Kelly


Příběh dvojčat Johnnyho a Jessie, kterým návštěva u neznámého příbuzného přinese řadu neobvyklých a vzrušujících zážitků.
Dvojčata Johnny a Jessie čeká léto plné her a zábavy na severu Anglie u záhadného strýce Philipa. Ten si však všechny znepřátelí, když odhalí šokující tajemství z rodinné minulosti. Zdá se, že každá rodina má svého kostlivce ve skříni. Od té chvíle se pobyt promění v napínavé pátrání po pravdě. Sourozenci převrátí strýcovo sídlo vzhůru nohama a zjistí, že nic není tak, jak se na první pohled zdálo. Zapletou se přitom do mnoha dobrodružství a přispějí k odhalení překvapivých tajemství.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788076504509
Datum vydání 06.01.2022
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,403
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Čtrnáctiletá dvojčata Johnny a Jessie čeká léto plné her a zábavy na severu Anglie u záhadného strýce Philipa. Ten si však všechny znepřátelí, když odhalí šokující tajemství z rodinné minulosti. Zdá se, že každá rodina má svého kostlivce ve skříni. Od té chvíle se pobyt promění v napínavé pátrání po pravdě. Sourozenci převrátí strýcovo sídlo vzhůru nohama a zjistí, že nic není tak, jak se na první pohled zdálo. Zapletou se přitom do mnoha dobrodružství a přispějí k odhalení překvapivých tajemství.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Zuzana Č
Velni poutavé čtení pro chlapce i dívky, kniha plná dobrodružství a napětí. Doporučuji.
Tomáš Čuřín
Kniha byla velice napínavá, četla se mi velice dobře až do samého konce. Dobrodružství, jež hlavní hrdinové knihy prožívají, je velice promyšlené. Vyvrcholení záhady je až do konce nejasné, a proto je kniha tak úchvatná. Je to poklidné, ale zároveň dobrodružné čtení. Určitě si počkám na nějaké pokračování... Knihu doporučuji všem, kdo se nebojí zaplést do tajemné záhady...

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM