EN

Nezapomenutelné události

Od lovců mamutů po pád Berlínské zdi

Štěpánka Sekaninová


Milníky lidské historie v ilustrované publikaci pro zvídavé školáky
Existují události, které se odehrávají každý den a nikdo se nad nimi ani nepozastaví. A pak jsou tu historické momenty, které se nesmazatelně otiskly do života všech lidí. Objevy, výpravy, katastrofy, bitvy a revoluce, které ovlivnily chod dějin, si nyní s dětmi můžete prohlédnout na řadě výpravných dvoustránkových ilustrací. Vydejte se napříč historií prozkoumat slavné příběhy, na které by se nikdy nemělo zapomenout!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 52
EAN 9788000062327
Datum vydání 08.11.2021
Věk od 9
Formát 240x320 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,677
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha historie v obrazech je souborem dějinných událostí, které se nesmazatelným inkoustem vepsaly do životů nás všech. Ačkoliv nás od některých dělí i tisíce let, rozhodly o tom, jakým směrem se budou dějiny lidstva ubírat. Na třiadvaceti výpravných dvoustránkových ilustracích vám představujeme milníky našeho věku od doby ledové po konec 20. století. Vydejme se spolu zpátky v čase prozkoumat momenty, na které by nemělo být zapomenuto.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová vyrostla a své dětství strávila v kolínských rovinách Polabské nížiny. Ze srdce Čech ji osud zavál do srdce Moravy. Na FF MU vystudovala Český jazyk a historii. Ještě během studií začala pracovat v ČT Brno, kde jako redaktorka zpravodajství procestovala a poznala každý kout Jihomoravského regionu. Ze zpravodajství později přešla na dramaturgii zábavných a dětských pořadů brněnského studia. Vzhledem k tomu, že Štěpánka miluje knihy a celý svůj život touží psát, nezaváhala ani minutu, když se jí na její další životní cestě naskytla příležitost pracovat jako literární redaktorka v Albatros Media. A tak píše, je obklopena nádhernými knihami a plní si svůj dětský sen…
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM