EN

Mrtvé oči

Martin Michal


Pohled na svět očima citlivého teenagera, který vás zavede na místo, které pluje noční oblohou. Spolu s ním se vydáte za thrillerové atmosféry za pravdou onoho bájného světa.
Přestože je Martinovi teprve sedmnáct, postihují ho depresivní myšlenky, pocity samoty a úzkosti. Po smrti své babičky však dokáže probudit pravou sílu svých očí, které mu umožňují po večerech vstupovat do bájného světa plného záhad. Kniha popisuje cestu mladého kluka skrze onen svět, ve kterém zjišťuje pravdu o svém rodokmenu a jedinečném daru své rodiny. Co všechno se dozví o tamější civilizaci? A odhalí podstatu oné oblasti, kterou po nocích navštěvuje?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788076504462
Datum vydání 16.09.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,091
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Přestože je Martinovi teprve sedmnáct, postihují ho depresivní myšlenky, pocity samoty a úzkosti. Po smrti své babičky však dokáže probudit pravou sílu svých očí, které mu umožňují po večerech vstupovat do bájného světa plného záhad, aby našel svůj vnitřní klid. Kniha popisuje cestu mladého kluka skrze onen svět, ve kterém zjišťuje pravdu o svém rodokmenu a jedinečném daru své rodiny. Co všechno se dozví o tamější civilizaci? O její kultuře, písmu? A odhalí podstatu oné oblasti, kterou po nocích navštěvuje?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Martin Novák
Úžasná kniha.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM