Fotbalové hvězdy 2022 | Albatrosmedia.cz
EN

Fotbalové hvězdy 2022

+ nejlepší Češi a Slováci

Jan Palička, David Čermák, Martin Mls


Spousta informací a parádních fotek o největších hvězdách současnosti!
Fanoušci skvělého fotbalu se mohou těšit na pokračování oblíbené série. Portréty téměř sedmdesáti prvotřídních hráčů a těch nejlepších trenérů jsou doplněny texty o pěti nejprestižnejších fotbalových ligách a obou evropských pohárech i podrobnými statistikami sezony 2020/21. Součástí knihy jsou též profily nejlepších českých a slovenských fotbalistů a příběhy z Eura!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788025250884
Datum vydání 25.10.2021
Věk od 12
Formát 210x297 mm
Nakladatelství Egmont
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Fotbalové hvězdy 2022

Portréty téměř sedmdesáti prvotřídních hráčů a nejlepších trenérů i profily nejprestižnejších fotbalových soutěží doplněné přehlednými statistikami. Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Giorgio Chiellini, Robert Lewandowski, Tomáš Souček, Patrik Schick, Jindřich Trpišovský a spousta dalších hráčských i trenérských hvězd... Nenechte si jejich příběhy ujít!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jan Palička

Jan Palička

Fotbalový romantik, sportovní novinář a občasný spisovatel. Jan Palička je pražský rodák, ovšem celý dospělý život tráví pod Brdy u Berounky. Od roku 1998 píše pro MF DNES. Coby reportér absolvoval pětkrát fotbalové mistrovství Evropy a pětkrát olympijské hry. Jeho kniha Můj příběh nekončí, který sepsal s legendárním plzeňským kapitánem Pavlem Horváthem, se stala bestsellerem roku 2012 mezi autobiografiemi. Na podzim 2017 měl premiéru coby autor komiksu 33 fotbalových nej.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM