EN

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA! DNES DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD JO NESBO JAKO DÁREK

Slovácko sa nenudí

Za humna s Markem Šalandou

Marek Šalanda


Jak to dnes vypadá na Slovácku? Mají tam ještě veselé příběhy?
Kniha Slovácko sa nenudí volně inspirovaná kultovním galuškovským cyklem popisuje putování po kouzelném vinařském kraji. Pobavte se nad neobvyklým dobrodružstvím, které je plné slováckého humoru a rozverných příhod, které se staly ve slováckých dědinách – a to nejen místním lidem, ale i autorovi samotnému.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026510338
Datum vydání 14.10.2021
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,433
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jak to dnes vypadá na Slovácku? Mají tam ještě veselé příběhy?

Marek Šalanda říká, že cílem jeho cest jsou lidé. Chodí od návštěvy k návštěvě, sbírá povzbuzující doušky humoru a kapky staré moudrosti ukryté v příbězích a snaží se o ně podělit s ostatními. Markova kniha Slovácko sa nenudí volně inspirovaná kultovním galuškovským cyklem popisuje jeho putování po kouzelném vinařském kraji. Setkal se tu s více než dvěma sty lidmi, vyslechl stovky veselých historek, zapsal je v dnešní autentické podobě nářečí a vybral z nich ty nejlepší.

Pobavte se nad neobvyklým dobrodružstvím, které začíná už za humny našich domovů a je plné slováckého humoru a rozverných příhod, které se staly ve slováckých dědinách – a to nejen místním lidem, ale i autorovi samotnému.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Alena Kolaříková
Jsme cestovatelská rodina a já od dětství miluji jižní Moravu, kam mě brala na výlety babička. Doma máme všechny díly Zibury a spoustu dalších cestopisů. Proto jsme s chutí sáhli i po této knize z našeho milovaného Slovácka. Byla to skvělá volba, protože jsem knížku přečetla během dvou večerů. Vyšlo z ní mnoho poznámek, kam se chci podívat a mám pocit, že jsem zase blíže poznala kraj, který mám tak moc ráda.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

Mistnikultura.cz - Jak to dnes vypadá na Slovácku?

...Kniha se trefuje do několika současných trendů – nízkorozpočtového cestování, pěšího poutnictví, objevování krás vlastní země a jejích regionů. Cestování po vlastních nohách a po vlastní zemi může být totiž velmi objevné a hlavně srdce naplňující. ...
NAPIŠTE NÁM