EN

Deníček Camille G

Aneb sranda příběhy z dětství i dospělosti

Camille G


Při čtení příběhů ze života Camille G budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky.
Svéráznými a humornými příběhy z dětství i z dospělosti si blogerka Camille G získala deseti tisíce fanoušků. Hubu má odmala pěkně prořízlou, filtrem na slušnou mluvu nikdy nedisponovala, takže puritánům a sucharům bez smyslu pro humor svoji knihu nedoporučuje. Díky její střelenosti a těžko zvladatelnýmu temperamentu se její rodina a kámošky rozhodně nenudí, a tak možná pobaví i vás.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr humor
Ilustrátor Iveta Matušková
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 184
EAN 9788026437505
Datum vydání 13.09.2021
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,407
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Že prej se má něco o sobě a o knize napsat i tady dozadu, údajně aby případní kupci (čtenáři) měli důvod si tuto srandobichlu kópit. Tak se teda pokusím. Pocházím a žiju v Brnisku, takže tímto i vysvětluju, že v knize píšu, jak mluvím. Hubu mám odmala pěkně prořízlou, filtrem na slušnou mluvu jsem nikdy nedisponovala, takže puritánům a sucharům bez smyslu pro humor nedoporučuju. Díky mé střelenosti a těžko zvladatelnýmu temperamentu se má rodina a kámošky rozhodně nenudí, a tak možná pobavím i vás.

Upozornění: Při čtení příběhů z mého života budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky. Fotku svého ksichta tady cpát nebudu, nepotřebuju potom chodit kanálama, a všichni víme, že Brno je taková větší vesnica, že. A kdo bude mít po přečtení potřebu dalších příběhů, tak na fb mám blog: Deníček Camille G.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Deníček Camille G"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Camille G

Camille G

Brňačka, která od září 2020 baví příhodami ze svého dětství a dospělosti desetitisíce sledujících na svém facebookovém blogu Deníček Camille G. Příběhy píše velmi svérázným stylem, směsicí své vlastní brněnštiny s trochou brněnského hantecu. Při psaní nepoužívá žádný filtr na slušnou mluvu a píše prostě i sprostě tak, jak jí její slušně prořízlá pusa narostla. V září 2021 vyšla její první kniha Deníček Camille G, o rok později Dvoječka. Kdo se chce o autorce dozvědět víc, tomu stačí, aby si přečetl její smíchobichle, jak knihám sama říká. Popisuje v nich svůj život s nadsázkou, zveličováním a trochou oblíbeného černého humoru.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM