EN

Třísky

Iva Pekárková


Šárka, obyčejná dívka z malého města, ve dvaadvaceti letech po nehodě ochrnula. Rozhodla se ale, že se nepromění v bezmocnou zapšklou chudinku. Manžel ji opustí, ona sama vychovává syna. Pak se ale internetově zamiluje do Pákistánce Tabishe a život nabere nečekané obrátky. Román odhaluje zákoutí života lidí s postižením a nese prvky investigativní reportáže.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Třísky
Počet stran 349
EAN 9788020444899
Datum vydání 10.10.2018
Věk od 15
Formát 130x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,435
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Může být život postižené ženy na vozíku úžasně zábavný a plný dobrodružství? Evidentně ano. Šárka, obyčejná dívka z malého města v Sudetech, ve dvaadvaceti letech po nehodě ochrnula. Rozhodla se ale, že se nepromění v bezmocnou zapšklou chudinku. Manžel ji opustí, ona sama vychová syna. A objeví, že i paraplegik může mít skvělý sex. Po rozchodu s partnerem, který ji využíval, se rozhodne, že s chlapama už nechce nic mít. Pak se ale internetově zamiluje do Pákistánce Tabishe a život nabere nečekané obrátky.

Román Tříska je psaný podle skutečného příběhu jedné statečné ženy. A nese v sobě prvky investigativní reportáže. Odhaluje nečekaná zákoutí života lidí s postižením a čtivou formou podává zprávu o málo známých aspektech činnosti českých zastupitelských úřadů, cizinecké policie i justičního aparátu.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM