EN

Stále krásná

Jak skvěle vypadat a ještě lépe se cítit v každém ročním období

Estelle Lefébureová


Jak skvěle vypadat a ještě lépe se cítit v každém ročním období
Ano, o Francouzkách se často říká, že mají skvělé geny, bývalá modelka Estelle Lefébureová ale čtenáři prozrazuje skutečný recept na to, jak si uchovávají svůj fantastický přirozený vzhled. Co dělat pro krásu a dobrý pocit na jaře, v zimě, na podzim a v létě? Jak se chovat k pleti a vlasům, co si připravit dobrého, co udělat pro své tělo a co pro svou duši? Estelle čtenářkám krok za krokem představuje tipy, jak dosáhnout přirozené krásy a zdraví.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Orahe: Ma Méthode Anti-Áge
Původní jazyk francouzština
Počet stran 184
EAN 9788020447470
Datum vydání 30.04.2019
Věk od 18
Formát 155x240 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,472
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Estelle Lefébureová bývala slavnou modelkou, takže o tom, jak si přibývající roky vybírají na vzhledu ženy svou daň, ví svoje – a také o tom, jak tento proces zpomalit. V současnosti je Estelle velmi populární propagátorkou zdravého životního stylu a o své tipy se dělí s ostatními. Ano, o Francouzkách se často říká, že mají skvělé geny, Estelle ale čtenáři prozrazuje skutečný recept na to, jak si uchovávají svůj fantastický přirozený vzhled.

Co dělat pro krásu a dobrý pocit na jaře, v zimě, na podzim a v létě? Jak se chovat k pleti a vlasům, co si připravit dobrého, co udělat pro své tělo a co pro svou duši? Estelle čtenářkám krok za krokem představuje tipy, jak dosáhnout přirozené krásy a zdraví. Její návody pro každé roční období nabízejí celostní přístup a filozofii založenou na všímavosti a uvědomění si vlastních potřeb.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM