EN

Moderní cukrové květy

Jacqueline Butlerová


Slavná cukrářka rozvinula jedinečný styl zdobení dortů cukrovými květy, o který se s námi štědře dělí v knize plné více než 600 fotografií, praktických rad i inspirace. Naučí vás vyrobit osmnáct stylizovaných květů a prozradí, jak je používat k tvorbě kytic na dortech a korpusech.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788020444745
Datum vydání 30.08.2017
Věk od 15
Formát 276x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Slavná cukrářka Jacqueline Butlerová rozvinula jedinečný styl zdobení dortů cukrovými květy, o který se s námi štědře dělí v knize plné úžasných fotografií, praktických rad i inspirace.

Prostřednictvím více než 600 nádherných obrázků vás naučí vyrobit osmnáct stylizovaných květů z cukrové hmoty v různých fázích kvetení – například hortenzie, šeříku, různých druhů růží, levandule či orchideje, ale také poupat a listů, vše ve svěžích, moderních barvách.

Prozradí také, jak tyto květy používat k tvorbě krásných kytic na svatebních a slavnostních dortech, přímo na jedno- a vícepatrových dortech, ale také na předem vyrobených vrcholcích dortů a květinových korpusech. Představí i nezbytné suroviny, postupy a nástroje, jež zaručí dobré výsledky při práci s cukrovou hmotou.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM