Moderní cukrové květy | Albatrosmedia.cz
EN

Moderní cukrové květy

Jacqueline Butlerová


Slavná cukrářka rozvinula jedinečný styl zdobení dortů cukrovými květy, o který se s námi štědře dělí v knize plné více než 600 fotografií, praktických rad i inspirace. Naučí vás vyrobit osmnáct stylizovaných květů a prozradí, jak je používat k tvorbě kytic na dortech a korpusech.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788020444745
Datum vydání 30.08.2017
Věk od 15
Formát 276x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Slavná cukrářka Jacqueline Butlerová rozvinula jedinečný styl zdobení dortů cukrovými květy, o který se s námi štědře dělí v knize plné úžasných fotografií, praktických rad i inspirace.

Prostřednictvím více než 600 nádherných obrázků vás naučí vyrobit osmnáct stylizovaných květů z cukrové hmoty v různých fázích kvetení – například hortenzie, šeříku, různých druhů růží, levandule či orchideje, ale také poupat a listů, vše ve svěžích, moderních barvách.

Prozradí také, jak tyto květy používat k tvorbě krásných kytic na svatebních a slavnostních dortech, přímo na jedno- a vícepatrových dortech, ale také na předem vyrobených vrcholcích dortů a květinových korpusech. Představí i nezbytné suroviny, postupy a nástroje, jež zaručí dobré výsledky při práci s cukrovou hmotou.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM