EN

Udržitelně zamilovaná

Chantal Schreiberová


Udržet si přátele, lásku a sebevědomí může být pěkný oříšek. Stejně tak jako provozovat rodinný bezobalový obchod.
Zoe musí zaskakovat za matku v rodinném bezobalovém obchodě a veganském bistru. Nedávný rozchod s Milem nepříjemně naboural její sebevědomí, takže možnost zašít se za pultem vlastně vítá. Kdyby je táta před lety neopustil, cítila by se dnes možná lépe. Neschovávala by své ženské přednosti do obřích triček a nemrhala svým hlasem ve sboru. Nové zkušenosti naštěstí přinášejí i nové přátele. Podpoří ji v těžkých chvílích? Najde mezi nimi novou lásku?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Anke Koopmann
Jazyk čeština
Původní název Nachhaltig verliebt
Původní jazyk němčina
Překladatel Martina Brčáková
Počet stran 224
EAN 9788025357170
Datum vydání 21.04.2022
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,281
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Jsou prázdniny a Zoe by si měla užívat volna. I když jí ještě nebylo patnáct, zaskakuje za matku v rodinném bezobalovém obchodě a veganském bistru. Nedávný rozchod s Milem nepříjemně naboural její sebevědomí, takže možnost zašít se za pultem vlastně vítá. Možná, že kdyby je táta před lety neopustil, cítila by se dnes lépe. Neschovávala by své ženské přednosti do obřích triček a nemrhala svým úžasným hlasem ve sboru.

Nové zkušenosti naštěstí přinášejí i nové přátele. A těm jde především o Zoe samotnou. Nebo ne? Podrží ji ve chvílích, když to začne jít s rodinným obchůdkem z kopce? Vystřihne si pěvecké sólo před opravdovým publikem? A najde novou lásku?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM