EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Moderní kurandera

Cesta za voláním srdce

Lucie Chaya


Autobiografický román ženy, která pro české čtenářky objevila příběhy Hernána Mamaniho
Knihy o andské moudrosti kuranderů změnily život desetitisícům českých žen. Kolik synchronicit se muselo odehrát, aby se odkaz Hernána Mamaniho dostal až k nám? Překladatelka Lucie Chaya vypráví otevřeně svůj příběh, který vás zavede přes Itálii až do peruánské pouště, kde se dozvíte mnoho nového o andském učení i magických rituálech. Jít za svým srdcem a probudit svou vnitřní sílu totiž může každá žena – nezávisle na tom, čím si v minulosti prošla.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 304
EAN 9788026721383
Datum vydání 28.10.2021
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,428
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Tvoříme si svůj osud sami, nebo je nám do určité míry předurčen? Moderní kurandera je autobiografický příběh Lucie Chayi Chvojkové, která prostřednictvím svých překladů knih H. H. Mamaniho přinesla do České republiky tradiční andské učení. Kolik magických synchronicit se muselo odehrát, aby se mohl tento odkaz dostat až k nám! Autorka čtenáře zavádí přes Itálii až do dalekého Peru, kde spolu s ní zažijí momenty zasvěcení v peruánské poušti a dozvědí se mnoho nového o magických andských rituálech.

Jaké to je, když se česká žena stane mostem mezi vzdálenými kulturami? Jak může vypadat kurandera po česku? Jak se přihodí, že se žena z naší kultury, která vyrostla v ateismu a socialismu, vydá za zdánlivě nesmyslným voláním srdce? Staňte se svědky probuzení ženské síly, intuice a nalezení životního poslání.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Moderní kurandera"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lucie Chaya

Lucie Chaya

Lucie Chaya (civilním jménem Lucie Chvojková) je novinářka, překladatelka a moderní šamanka, která pro české čtenáře objevila a přeložila příběhy Hernána Mamaniho. Pracovala jako reportérka ČT a byla spolupracovnicí Radiožurnálu z Itálie. Je autorkou i lektorkou kuranderovských prožitkových seminářů. Ve své práci propojuje tantru, šamanismus a kvantové meditace. Organizuje kurzy s andskými šamany Q’Ero a pořádá poutě na posvátná silová místa Peru a Sardinie – dvou svých lásek. V roce 2021 vydala první díl svého autobiografického románu Moderní kurandera.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM