EN

Prázdné sliby

Lexi Ryanová


Ukrást někomu srdce je ten nejlákavější zločin. První díl vílí fantasy romance.
Brie víly nenávidí a nechce s nimi mít nic společného. Když je však její sestra prodána sadistickému králi Temného dvora, udělá Brie cokoli, aby ji získala zpátky. Klidně s ním uzavře dohodu, že ukradne tři kouzelné předměty ze Světlého dvora. S pomocí vůdce odpadlíků Finna se dostane až k princi světlých víl Ronanovi. Je tady ale jeden problém: oba ji přitahují. Brie je tak chycena v pasti a musí si vybrat, komu věnovat svou věrnost – i své srdce.
Získaná ocenění:
HumbookAwards, 2022, Nejlepší romantická linka
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název These Hollow Vows
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kristýna Suchomelová
Počet stran 440
EAN 9788076613256
Datum vydání 25.10.2021
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,576
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Brie víly nenávidí a odmítá s nimi mít cokoli společného, i kdyby to mělo znamenat, že bude hladovět a žít na ulici. Ale když je její sestra prodána sadistickému králi Temného dvora, aby tak splatila dluh, udělá Brie cokoli, aby ji získala zpátky. Klidně uzavře dohodu se samotným králem, že mu ukradne tři kouzelné předměty ze od světlých víl. 

Získat přístup na jejich dvůr, to se však snadněji řekne než udělá. Brie má jedinou možnost: bude předstírat, že je potenciální nevěstou prince Ronana. Brzy se do něj však doopravdy zamiluje. Je však odhodlaná nenechat se rozptylovat tím, co jí říká srdce, a přijme pomoc od skupinky odpadlíků z řad temných víl, kteří mají vlastní tajné cíle. Brie tak začne trávit spoustu času s jejich záhadným vůdcem Finnem... odolávat jeho svůdnému šarmu není o nic snadnější.

Brie je tak chycena mezi dvěma nebezpečnými dvory a musí se rozhodnout, komu věnovat svou věrnost a své srdce.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Prázdné sliby"

Hodnocení čtenářů

Marie Švihelová
ned jak jsem o knize slyšela, věděla jsem, že ji musím mít doma. Protože kombinace Dvorů s Krutým princem a náznakem Selekce je prostě sen všech romanticko-fantastických-vílích knihomolů. Hned jakmile jsem knihu otevřela, ztratila jsem se v čase a doslova vnímala jen slova a řádky. Děj mi přišel nádherný a vůbec mi nevadilo, že je zde už tolik používané téma víl. Hlavní hrdinka mi přišla docela sympatická i když neříkám, že mě někdy neštvala. Doslova jsem byla polapena v romantickém trojúhelníku a doteď netuším kdo z oněch mladíků získá mé právo na srdce hrdinky. Nemám co vytknout, protože jak obálka tak obsah byli nádherné. Doporučuji všem kteří milují víly stejně jako své knížky.
Aneta Laudátová
Příběh není příliš originální, ale krásně a čtivě napsáno. Chytlo mne to od začátku až do konce. Knížka je plná zvratů (možná až trochu moc), rozhodně se nudit nebudete. Nemůžu se dočkat dalšího dílu! Fanouškům Maasové se rozhodně bude líbit.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lexi Ryanová

Lexi Ryanová

Lexi Ryanová je bestsellerová autorka zejména romancí pro dospělé a Prázdné sliby jsou jejím debutem v kategorii young adult. Než se plně vrhla na kariéru spisovatelky, učila angličtinu na vysoké škole. Napsala už více než desítku knih, které byly přeloženy do mnoha jazyků. Žije na venkově v Indianě s manželem a dvěma dětmi. Když zrovna nepíše, ráda cvičí jógu, čte obrovské hromady knih, tráví čas se svou rodinou a taky děkuje svojí šťastné hvězdě.
Zobrazit profil autora

Recenze

Databazeknih.cz - Prázdné sliby

...„Prázdné sliby sice nemají zvlášť propracovaný svět, nedozvíte se mnoho o vedlejších zajímavých postavách a nevěnují se například politickým problémům tolik, jak bych si přála, ale na druhou stranu...otevírají bránu do kouzelného světa, do kterého se pustíte a vytrhnete se mu až ve tři ráno, kdy dočtenou knížku spokojeně položíte a ráno po rozlepení unavených očí vám dojde, jak moc se těšíte na...

mekniznizazitky.cz - Prázdné sliby

...Celkově ke knize nemám žádnou výhradu. Četla se skvěle, hlavní hrdinka měla přesně tu správnou povahu na to, aby si ji čtenář mohl oblíbit. Zvraty byly překvapivé a do posledních stránek lze jen hádat, co se v celé Vílí říši vlastně děje....
NAPIŠTE NÁM