EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Emy a Drak

Richard Vokůrka


Co zmůže jedna malá holčička? No přece všechno!
Nad Prahou se vznáší Drak. Celé město je v jeho moci a nikdo nedokáže být šťastný. Co by na tom mohla změnit jedna malá holčička? No přece všechno! Statečný totiž není ten, kdo se nebojí, ale ten, kdo dokáže svůj strach překonat. A proto, když vás příběh zavolá, nebojte se stát jeho součástí! Magická Praha a její historie i současnost ožívají v hravém, jazykově vytříbeném a literárně poučeném debutu, který si zamilují děti i dospělí. Mistrné vypravěčství provází něžné ilustrace oceňované Terezy Ščerbové.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Tereza Ščerbová
Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788000064253
Datum vydání 18.11.2021
Věk od 7
Formát 210x210 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,551
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nad Prahou se vznáší Drak. Celé město je v jeho moci a nikdo nedokáže být šťastný. Co by na tom mohla změnit jedna malá holčička? No přece všechno! Statečný totiž není ten, kdo se nebojí, ale ten, kdo dokáže svůj strach překonat. A proto, když vás příběh zavolá, nebojte se stát jeho součástí!

Magická Praha a její historie i současnost ožívají v hravém, jazykově vytříbeném a literárně poučeném debutu, který si zamilují děti i dospělí. Mistrné vypravěčství provází něžné ilustrace oceňované Terezy Ščerbové.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

S. Martin
Knížka doslova širší nápady a vtipem, potěší i dospělého čtenáře. Po klidném začátku překvapivě napínavé.
S. Tilman
Na začátku nevíte, ale literární styl si vás po pár kapitolách zcela získa. Knížka je chytrá, něžná i napínavá. Příběh vtipně odkazuje na jiná velká díla, ale zachovává si úžasnou originalitu a autenticitu. Doporučoval bych ji pro milovníky pohádek plných kouzel a nadpřirozených bytostí. Každopádně pro trochu sečtělejší čtenáře.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

iliteratura.cz - Emy a Drak

„Dobrodružný příběh zavede čtenáře do zvláštní, tajuplné Prahy, která se nachází kdesi za kulisami nám známé metropole. V antikvariátu tu hopká víla, ulicemi projíždí děsivá noční hlídka, nad střechami krouží drak a mezi tím vším putuje holčička Emy po boku mocného čaroděje a jejich cílem není nic menšího než záchrana celého města.“
NAPIŠTE NÁM