EN

Byl jednou jeden život - mozek

Jean-Charles Gaudin


Komiksové zpracování kultovního animovaného seriálu!
Komiksové zpracování kultovního animovaného seriálu! Vydejte se spolu s Maestrem a jeho přáteli do hlubin lidského těla. Sledujte, jak bojují s viry a bakteriemi a starají se o to, aby zůstalo zdravé a šlapalo jako hodinky. Objevte, jak funguje nejdokonalejší počítač na světě – lidský mozek. Seznámíte se s neurony – mozkovými buňkami – které mají funkci poslů a rychlostí blesku doručují pokyny z mozku do celého těla.

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název for IL ÉTAIT UNE FOIS LA VIE T02: LE CERVEAU
Původní jazyk francouzština
Překladatel Kateřina Vranová
Počet stran 48
EAN 9788025350409
Datum vydání 11.03.2021
Věk od 8
Formát 210x290 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,505
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Komiksové zpracování kultovního animovaného seriálu!

Vydejte se spolu s Maestrem a jeho přáteli do hlubin lidského těla. Sledujte, jak bojují s viry a bakteriemi a starají se o to, aby zůstalo zdravé a šlapalo jako hodinky. Objevte, jak funguje nejdokonalejší počítač na světě – lidský mozek. Seznámíte se s neurony – mozkovými buňkami –, které mají funkci poslů a rychlostí blesku doručují pokyny z mozku do celého těla. Víte, že kdybyste všechny neurony poskládali na sebe, dosáhly by až na Měsíc?

Cesta do nekonečně malého, avšak naprosto vzrušujícího světa, právě začíná!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Byl jednou jeden život"

Hodnocení čtenářů

Nikola Ludvigová
Další ze série komiksů podle seriálu Byl jednou jeden život. Tentokrát se čtenář dozvídá o mozku a jeho funkci. Když jsem byla menší, tohle byl jeden z mých nejoblíbenějších dílů a funkce mozku mě vždycky fascinovala a bylo skvělé se k němu znovu vrátit, tentokrát knižně. Komiks, který je navíc parádně graficky zpracovaný, mohu doporučit všem milovníkům seriálu i těm, kteří ho třeba ještě neviděli.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jean-Charles Gaudin

Jean-Charles Gaudin

JEAN-CHARLES GAUDIN se narodil v roce 1963 v Challans ve Vendée. V roce 1983 napsal a režíroval své první filmy na Super 8, poté přešel na 16 a 35mm formát. Vyučil se scenáristou, napsal, produkoval a režíroval několik krátkých filmů, než započal kariéru komiksového scenáristy, během níž vytvořil desítky úspěšných titulů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM