EN

Les bez srdce

Joanna Ruth Meyerová


Temná atmosférická fantasy.
Les, kterému vládne stromová čarodějnice, je nebezpečné místo, kde muže i ženy lákají sirény vstříc smrti. Když je do lesa vlákán syn hvězdáře Owen Merrick, Serena, dcera čarodějnice, ušetří jeho život, místo aby ho zabila. Owen každou noc přelézá zeď mezi zahradou a lesem, aby se s ní setkal, a ona pokaždé víc a víc touží stát se člověkem. Hvězdy však předpovídají nebezpečnou kletbu a Serenina honba za lidskostí je vrhne do víru odvěké války mezi čarodějnicí a králem, který se ji snaží zastavit.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Jazyk čeština
Původní název Into the Heartless Wood
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zuzana Stifterová
Počet stran 392
EAN 9788076613218
Datum vydání 28.10.2021
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,608
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Les je nebezpečné místo, kde muže i ženy lákají sirény vstříc smrti. Čarodějnice už dlouhá staletí získává srdce, aby jimi nakrmila strom bez srdce a s jeho pomocí ovládala čím dál větší území.

Když je do lesa vlákán syn hvězdáře Owen Merrick, Serena, jedna z dcer stromové sirény, ušetří jeho život, místo aby ho zabila. Owen každou noc přelézá zeď mezi zahradou a lesem, aby se s ní setkal, a ona pokaždé víc a víc touží stát se člověkem. Hvězdy však předpovídají nebezpečnou kletbu a Serenina honba za lidskostí je vrhne do víru odvěké války mezi čarodějnicí a králem, který se ji snaží zastavit.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM