EN

Sedmé nebe – Nebeská řeka

Adriana Michálková

4,0
( 6 )

Co když je svět úplně jiný a skrývá temná a děsivá tajemství?
Elaine Riversová se Adamovi vždycky spíš vyhýbala. Přesto ji ale záhadně přitahoval a ona už konečně ví, proč. Šokujícím zjištěním, že Adam je Padlý anděl, který si na Zemi odpykává svůj trest, poodhalila přísně střeženou oponu a teď už není cesty zpět. Po Adamovi jde Temnota vyslaná samotným peklem, a pokud mu chce pomoci, v nebezpečí bude i ona. Naštěstí nad ní drží ochranná křídla její strážný anděl Kassiel. Může mu však věřit?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 312
EAN 9788025356777
Datum vydání 12.05.2022
Věk od 13
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,502
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Co když je svět úplně jiný a skrývá temná a děsivá tajemství?

Elaine Riversová se třídnímu potížistovi Adamovi vždycky spíš vyhýbala. Přesto ji ale záhadně přitahoval a ona už konečně proč. Šokujícím zjištěním, že Adam je ve skutečnosti Padlý anděl, který si na Zemi odpykává svůj trest, poodhalila přísně střeženou oponu a teď už není cesty zpět. Po Adamovi jde Temnota vyslaná samotným peklem, a pokud mu chce pomoci, v nebezpečí bude i ona.

Naštěstí je to někdo, kdo drží ochranná křídla nad ní – její strážný anděl Kassiel. Může mu však věřit? Dokáže do světa andělů proniknout natolik, aby zvládla zastavit Temnotu a zachránila Adamovu duši?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM