EN

Sedmé nebe – Nebeská řeka

Adriana Michálková


Co když je svět úplně jiný a skrývá temná a děsivá tajemství?
Elaine Riversová se Adamovi vždycky spíš vyhýbala. Přesto ji ale záhadně přitahoval a ona už konečně ví, proč. Šokujícím zjištěním, že Adam je Padlý anděl, který si na Zemi odpykává svůj trest, poodhalila přísně střeženou oponu a teď už není cesty zpět. Po Adamovi jde Temnota vyslaná samotným peklem, a pokud mu chce pomoci, v nebezpečí bude i ona. Naštěstí nad ní drží ochranná křídla její strážný anděl Kassiel. Může mu však věřit?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 312
EAN 9788025356777
Datum vydání 12.05.2022
Věk od 13
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,502
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Co když je svět úplně jiný a skrývá temná a děsivá tajemství?

Elaine Riversová se třídnímu potížistovi Adamovi vždycky spíš vyhýbala. Přesto ji ale záhadně přitahoval a ona už konečně proč. Šokujícím zjištěním, že Adam je ve skutečnosti Padlý anděl, který si na Zemi odpykává svůj trest, poodhalila přísně střeženou oponu a teď už není cesty zpět. Po Adamovi jde Temnota vyslaná samotným peklem, a pokud mu chce pomoci, v nebezpečí bude i ona.

Naštěstí je to někdo, kdo drží ochranná křídla nad ní – její strážný anděl Kassiel. Může mu však věřit? Dokáže do světa andělů proniknout natolik, aby zvládla zastavit Temnotu a zachránila Adamovu duši?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM