EN

Klub knihomolských srdcí

Lucy Powrieová

5,0
( 1 )

Knihomolský příběh od booktuberky Lucy Powrie
Tabby Brownovou už nebaví snažit se pořád někam zapadnout. Mnohem radši než na párty by si zalezla někam do koutku s dobrou knížkou. Nakonec se rozhodne přidat k partě, která je vlastně čtenářský klub. Co na tomhle mohlo špatně dopadnout? Přece úplně cokoliv, když jste člověk, kterému při seznamování s novými lidmi naskakuje husí kůže! Avšak na Olivii, Henrym a Edovi je něco, co ji přiměje dostavit se na další setkání. Dokáže Tabby popustit uzdu svému já a začít si užívat ten nejlepší knihomolský život?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 328
EAN 9788076612419
Datum vydání 02.08.2021
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,373
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Tabby Brownovou už nebaví snažit se pořád někam zapadnout. Mnohem radši než jít na párty by si zalezla někam do koutku s dobrou knížkou. Jako by pořád nemohla najít své lidi… Nakonec se rozhodně přidat k partě, která je vlastně čtenářský klub. Co by na tomhle mohlo špatně dopadnout? Přece úplně cokoliv, když jste člověk, kterému při seznamování s novými lidmi naskakuje husí kůže a vůbec se přitom necítí dobře. Avšak na Olivii, Henrym a Edovi je něco, co ji přiměje dostavit i se na další setkání. Možná to jsou kostýmové večírky a la Jane Austenová, možná je to Edova chlupatá kočka paní Simpkinsová, nebo že by to byl dokonce sám Henry? Dokáže Tabby popustit uzdu svému divnému já a začít si užívat ten nejlepší knihomolský život?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

vsudesknihou.webnode.cz - Klub knihomolských srdcí

... „Dostala jsem přesně to, co jsem chtěla a dokonce i něco víc. U knihy jsem se mnohokrát pořádně zasmála a z klubu, do kterého se Tabby připojila, se stala super parta úžasných lidí se skvělými charaktery.“ ...
NAPIŠTE NÁM