EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Měsíční zrnko

Katarína Macurová

5,0
( 2 )

Magický příběh o síle přátelství a jednom neskutečném splněném snu.
Nola a Tula jsou sestry a také nerozlučné kamarádky; je proto naprosto samozřejmé, že když Nola prozradí Tule své nejtajnější přání, udělá Tula všechno pro to, aby jí ho pomohla splnit. Tak začíná dojemný a křehký příběh o síle přátelství a cestě za vytouženým snem. Za snem, který objevuje jiné podoby světa, jenž nás běžně obklopuje, a nachází v něm nové obzory. Popusťte spolu s Nolou a Tulou uzdu fantazie a vydejte se s nimi na jejich čarovnou výpravu… na výpravu za snem. Na samém jejím konci zjistíte, že

Detailní informace

Ilustrátor Katarína Macurová
Jazyk čeština
Počet stran 36
EAN 9788000060590
Datum vydání 08.03.2021
Věk od 3
Formát 225x285 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,457
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nola a Tula jsou sestry a také nerozlučné kamarádky; je proto naprosto samozřejmé,

že když Nola prozradí Tule své nejtajnější přání, udělá Tula všechno pro to, aby jí ho pomohla splnit. Tak začíná dojemný a křehký příběh o síle přátelství a cestě za vytouženým snem. Za snem, který objevuje jiné podoby světa, jenž nás běžně obklopuje, a nachází v něm nové obzory. Popusťte spolu s Nolou a Tulou uzdu fantazie a vydejte se s nimi na jejich čarovnou výpravu… na výpravu za snem. Na samém jejím konci zjistíte, že snít, klidně i ty nejneuvěřitelnější sny, stojí vážně za to.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Lucie Vyhlídalová
Krásné fantaskní ilustrace. Příběh prostý, s celkem jednoduchou a poslední dobou všudypřítomnou pointou, ale neurazí. Ale ty ilustrace! Ta představivost! Nakonec se synem příběh už ani nečteme a jenom se bavíme tím, co by mohlo být toto a co tamto. Každé čtení jiné nápady. Je to vlastně úplně jiná kniha, než všechny ostatní, které máme. Jediná, u které opravdu fantazírujeme. Docela mi něčím připomíná Mijazakiho styl a to já opravdu můžu, překvapuje mě však, že se stala i synovou oblíbenou knihou. Určitě doporučuji, je to příjemné odreagování.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Katarína Macurová

Katarína Macurová

Narodila se v roce 1983 v Bratislavě. Studovala na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě, kde navštěvovala ateliér Volné grafiky a ilustrace u profesora Dušana Kállaye. Do povědomí široké veřejnosti se dostala díky knihám pro děti – Proč nekveteš?, Lily a Momo, Kde je ten pravý balon? nebo Jak naučit Edu lítat. Mimo to se věnuje i 3D grafice a za svou inovativní ilustrátorskou tvorbu již získala několik prestižních ocenění, například Communication Arts Award of Excellence v USA.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM