EN

Měsíční zrnko

Katarína Macurová


Magický příběh o síle přátelství a jednom neskutečném splněném snu.
Nola a Tula jsou sestry a také nerozlučné kamarádky; je proto naprosto samozřejmé, že když Nola prozradí Tule své nejtajnější přání, udělá Tula všechno pro to, aby jí ho pomohla splnit. Tak začíná dojemný a křehký příběh o síle přátelství a cestě za vytouženým snem. Za snem, který objevuje jiné podoby světa, jenž nás běžně obklopuje, a nachází v něm nové obzory. Popusťte spolu s Nolou a Tulou uzdu fantazie a vydejte se s nimi na jejich čarovnou výpravu… na výpravu za snem. Na samém jejím konci zjistíte, že

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 36
EAN 9788000060590
Datum vydání 08.03.2021
Věk od 3
Formát 225x285 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,457
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nola a Tula jsou sestry a také nerozlučné kamarádky; je proto naprosto samozřejmé,

že když Nola prozradí Tule své nejtajnější přání, udělá Tula všechno pro to, aby jí ho pomohla splnit. Tak začíná dojemný a křehký příběh o síle přátelství a cestě za vytouženým snem. Za snem, který objevuje jiné podoby světa, jenž nás běžně obklopuje, a nachází v něm nové obzory. Popusťte spolu s Nolou a Tulou uzdu fantazie a vydejte se s nimi na jejich čarovnou výpravu… na výpravu za snem. Na samém jejím konci zjistíte, že snít, klidně i ty nejneuvěřitelnější sny, stojí vážně za to.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Lucie Vyhlídalová
Krásné fantaskní ilustrace. Příběh prostý, s celkem jednoduchou a poslední dobou všudypřítomnou pointou, ale neurazí. Ale ty ilustrace! Ta představivost! Nakonec se synem příběh už ani nečteme a jenom se bavíme tím, co by mohlo být toto a co tamto. Každé čtení jiné nápady. Je to vlastně úplně jiná kniha, než všechny ostatní, které máme. Jediná, u které opravdu fantazírujeme. Docela mi něčím připomíná Mijazakiho styl a to já opravdu můžu, překvapuje mě však, že se stala i synovou oblíbenou knihou. Určitě doporučuji, je to příjemné odreagování.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Katarína Macurová

Katarína Macurová

Narodila se v roce 1983 v Bratislavě. Studovala na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě, kde navštěvovala ateliér Volné grafiky a ilustrace u profesora Dušana Kállaye. Do povědomí široké veřejnosti se dostala díky knihám pro děti – Proč nekveteš?, Lily a Momo, Kde je ten pravý balon? nebo Jak naučit Edu lítat. Mimo to se věnuje i 3D grafice a za svou inovativní ilustrátorskou tvorbu již získala několik prestižních ocenění, například Communication Arts Award of Excellence v USA.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM