EN

Kdo zachrání Bylínky?

Markéta Krejčí

5,0
( 1 )

Poutavé čtení plné zajímavostí ze světa bylinek.
Bylínci si spokojeně žijí na Světelné louce. Jenže odvážná Chrpa si jednoho dne všimne, že lidé už nechodí sbírat bylinky tak jako dřív, a rozhodne se vypátrat proč. Spolu s kamarádem Řepíkem se vydávají na dobrodružnou cestu do města, aby zjistili, že lidé místo louky chodí do lékárny. Na louce se mezitím ztratí holčička Anna, která utekla z domu, a navíc je zraněná. Dokážou ji Bylínci uzdravit a ukázat lidem, že je svět pořád potřebuje?

Detailní informace

Ilustrátor Alžběta Beranová
Počet stran 80
EAN 9788076501997
Datum vydání 15.10.2020
Věk od 4
Formát 260x180 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,435
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Bylínci si spokojeně žijí na Světelné louce. Jenže odvážná Chrpa si jednoho dne všimne, že lidé už nechodí sbírat bylinky tak jako dřív, a rozhodne se vypátrat proč. Spolu s kamarádem Řepíkem se vydávají na dobrodružnou cestu do města, aby zjistili, že lidé místo louky chodí do lékárny k Bílokřídlákům, že zlenivěli a nic je nenutí se o bylinkách učit a sbírat je. Na louce se mezitím ztratí holčička Anna, která utekla z domu, a navíc je zraněná. Dokážou ji Bylínci uzdravit a ukázat lidem, že je svět pořád potřebuje?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Kristýna Macková
Putováním se Bylínkům odhalí, jací doopravdy jsou, a že to, jak se původně jevili svému okolí, byla jen taková maska. Ty, kteří se považovali za nezranitelné hrdiny, to vede k pokoře, skromné to zase zocelí a naučí je, aby se nebáli projevit. Je to pohádka nejen pro děti, ale i pro dospělé. Knihu koupím jako dárek k vánocům - výborně se hodí k nastolení vánoční pohody.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM