Vánoční pohádky | Albatrosmedia.cz
EN

Vánoční pohádky

Zbyněk Malinský

5,0
( 7 )

Nové vydání oblíbených pohádek!
Po dlouhých desetiletích znovu vychází půvabné pohádky Zbyňka Malinského pro zimní a vánoční čas. Znáte třeba tu o vánočce, která se nechala pojistit proti připálení? Nebo o tom, jak si kamna o Vánocích zakouřila? Jestli ne, neváhejte a začtěte se do vtipných a laskavých řádků, protkaných již téměř kultovními ilustracemi Miloslava Jágra. Určitě si je zamilujete tak jako generace vašich rodičů.

Detailní informace

Žánr pohádka
Ilustrátor Miloslav Jágr
Jazyk čeština
Počet stran 80
EAN 9788000060286
Datum vydání 09.11.2020
Věk od 4
Formát 165x195 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,293
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Po dlouhých desetiletích znovu vychází půvabné pohádky Zbyňka Malinského pro zimní a vánoční čas. Znáte třeba tu o vánočce, která se nechala pojistit proti připálení? Nebo o tom, jak si kamna o Vánocích zakouřila? Jestli ne, neváhejte a začtěte se do vtipných a laskavých řádků, protkaných již téměř kultovními ilustracemi Miloslava Jágra. Určitě si je zamilujete tak jako generace vašich rodičů. Knížka poprvé vyšla v roce 1983, ale s léty na svém půvabu ani trochu neztratila.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Petra Bartíková
Jako by to bylo včera. S vyžehleným závěsem jsem lezla po žebříku a poslouchala pohádku o tom, jak si kamna zakouřila. U mytí oken mi Vlastimil Brodský vyprávěl, kterak se vánočka nechala pojistit proti připálení, a že „ono se hned pozná, kdo je z jakého těsta“. A při drhnutí podlahy chtěli Jaro, Léto a Podzim oslavit Vánoce se Zimou, jenže zima bez Zimy, to je prosím pěkně něco docela nepředstavitelného! Takové pohádky by chtěl umět psát každý autor. Krátké, roztomilé, s neotřelým nápadem a pointou. (A práce jde při nich pěkně od ruky!) Kupte si je. Je to opravdický pohádkový poklad. Teta Bobina https://bobinadetem.cz/vanocni-pohadky/

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM