EN

Pravidla pro holky


Začne to dřív, než vám to vůbec dojde. Naučíte se pravidla pro holky.
Marin je vynikající studentka, Její budoucnost vypadá zářně – angličtinář pan Beckett oceňuje, jak píše, a povídá si s ní o knihách. Když ale učitel zajde v jejich „vztahu“ příliš daleko, je Marin v šoku a zmatená, protože neví, co se vlastně stalo. Může za to všechno ona? Když konečně sebere odvahu celou situaci řešit s vedením školy, nikdo jí nevěří. A ona ho navíc musí dennodenně vídat. Když události ve škole i v jejím osobním životě začnou nabírat nebezpečné obrátky, musí si napsat vlastní pravidla.

Detailní informace

Ilustrátor Tereza Basařová
Jazyk čeština
Překladatel Adéla Michalíková
Počet stran 208
EAN 9788076611856
Datum vydání 26.04.2021
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,245
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Marin je vynikající studentka, píše do školních novin a po střední škole chce ve studiu pokračovat na Brownově univerzitě. Budoucnost vypadá zářně – a její angličtinář pan Beckett oceňuje, jak píše, a povídá si s ní o knihách. Když ale učitel zajde v jejich „vztahu“ příliš daleko, je Marin v šoku a zmatená, protože neví, co se vlastně stalo. Může za to všechno ona? Když konečně sebere odvahu celou situaci řešit s vedením školy, nikdo jí nevěří. A ona ho navíc musí dennodenně vídat při hodinách, a ještě snášet jeho poznámky. Marin to však nehodlá vzdát. Využije své pozice redaktorky školních novin a založí feministický čtenářský kroužek. Nalezne tak překvapivé spojence, třeba Graye, kterého dosud považovala za kluka, co se otočí za každou sukní. A když události ve škole i v jejím osobním životě začnou nabírat nebezpečné obrátky, musí vzít Marin život do svých rukou a napsat si vlastní pravidla.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

lea-truetowords.blogspot.com - Candace Bushnellová – Pravidla pro holky

... „Je to vtipná, milá oddechovka, kterou slupnete jako malinu, ale při které narazíte na důležitá témata, jako jsou: sexismus, obtěžování, feminismus.“ ...
NAPIŠTE NÁM