EN

Světla nad močálem

Lucie Ortega


Vydejte se do světa bludiček. Vítězná kniha 4. ročníku soutěže Hvězda inkoustu.
Lena si vzala život naprosto dobrovolně – mezi lidmi už žít nemohla. Teď je z ní navka, budoucí bludička. Aby se jí skutečně stala, musí kromě nových dovedností zvládnout to hlavní: nalákat do močálu lidskou duši. Jenže po střetnutí s nepřátelskou strigou má na splnění úkolů místo sedmi let jen sedm dnů. Lena u bludiček našla milující rodinu a udělá cokoli, aby s nimi mohla žít i nadále. Zvládne přivést duši člověka, nebo ji čeká věčné zatracení?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Ilustrátor Filip Štorch
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 324
EAN 9788025350577
Datum vydání 15.04.2021
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,542
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Lena ukončila svůj život v močálu naprosto dobrovolně. Důvodů, proč už nechtěla zůstat mezi lidmi, měla víc než dost. Teď je z ní navka, budoucí bludička. Aby se jí stala, musí získat všechny potřebné dovednosti, a především vykonat klíčové – nalákat do močálu lidskou duši.

Lhůta sedmi let, kterou na splnění úkolů má, se však po setkání s nepřátelskou strigou změní na pouhých sedm dnů. Lena mezi bludičkami získala novou, milující rodinu a je ochotná udělat všechno pro to, aby mezi nimi mohla žít dál. Dokáže však ochránit močál před útoky nebezpečné strigy? Zvládne přivést duši člověka a dokončit svůj přerod v bludičku, nebo ji čeká věčné zatracení?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Světla nad močálem"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lucie Ortega

Lucie Ortega

Narodila se v Praze roku 1985. Vystudovala mezinárodní obchod, aby zjistila, čím se živit nechce, a raději začala pracovat jako lektorka a koučka. V současnosti se také věnuje copywritingu a pod pseudonymem Lorena kreslí fotorealistické portréty tužkou. Ráda cvičí jógu, miluje přírodu a zajímá ji psychologie, mytologie a pár dalších věcí končících na –ie. Doma má dva malé a jednoho velkého muže. Psaní miluje od dětství. Většina jejích děl se nese ve stylu magického realismu nebo fantasy.
Zobrazit profil autora

Recenze

mujzivotknihomolky.blogspot.com - Přečteno: Světla nad močálem

... „Skvělá myšlenka, neobvyklý svět a zajímavý děj, který mě bavil. Užívala jsem si objevování všeho, co se v knize děje a společně s hlavní hrdinkou jsem zjišťovala, jak všechny věci a skutečnosti okolo bludiček fungují.“ ...
NAPIŠTE NÁM