EN

Neskutečné příběhy pro kaBrňáky

Jan Pavlík


Dobrodružné putování pro opravdové kaBrňáky
Brňákovi Antonínovi za bílého dne unese banda zloduchů syna Bedříška. Synek je sice zachráněn ptákem Obrňákem, ovšem ten ho odnese neznámo kam. Za pomoci skutečných i neskutečných osob Antonín zjistí, že Obrňák mohl Bedříška odnést na některý z vrcholů nacházejících se v bližším i vzdálenějším okolí Brna. Je tak rozhodnuto. Antonín nelení a vydává se na dlouhé a dobrodružné výpravy s cílem najít svého synka. Ku pomoci mu přispěchá i statečná víla Jelena. Shledá se Antonín ještě někdy se svým synem?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Tereza Uřičářová
Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788026437116
Datum vydání 16.08.2021
Věk od 9
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,557
Typ Kniha
Vazba vázaná s papírovým potahem bez laminace

BRŇÁKOVI ANTONÍNOVI ZA BÍLÉHO DNE UNESE BANDA ZLODUCHŮ SYNA BEDŘÍŠKA. SYNEK JE SICE ZACHRÁNĚN PTÁKEM OBRŇÁKEM, OVŠEM TEN HO ODNESE NEZNÁMO KAM. ZA POMOCI SKUTEČNÝCH I NESKUTEČNÝCH OSOB ANTONÍN ZJISTÍ, ŽE OBRŇÁK MOHL BEDŘÍŠKA ODNÉST NA NĚKTERÝ Z VRCHOLŮ NACHÁZEJÍCÍCH SE V BLIŽŠÍM I VZDÁLENĚJŠÍM OKOLÍ BRNA. JE TAK ROZHODNUTO. ANTONÍN NELENÍ A VYDÁVÁ SE NA DLOUHÉ A DOBRODRUŽNÉ VÝPRAVY S CÍLEM NAJÍT SVÉHO SYNKA. KU POMOCI MU PŘISPĚCHÁ I STATEČNÁ VÍLA JELENA.

Shledá se Antonín ještě někdy se svým synem? Jaká dobrodružství ho společně s vílou Jelenou čekají? A vydáš se po jejich stopách i ty?

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM