EN

Vire, padni!

Ivona Březinová


Vtipná kniha k aktuální situaci doma i ve světě, a navíc spousta důležitých zajímavých informací.
Rodino, přichystal jsem pro nás fantastickou dovolenou, pronesl při nedělním obědě tatínek a tajuplně se usmál. A tak o jarních prázdninách v jedné chatě nastala očistná terapie. Když po nekonečně dlouhých dnech ze srubu mátožně vylezlo šest sinalých, špinavých, prochladlých, mžourajících postav, bláhově si všichni mysleli, že útrapám je konec. Nikdo netušil, že je čekají mnohem těžší zkoušky. Neobyčejná rodina v neobyčejném čase úpí, ovšem čtenář se baví!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Lukáš Fibrich
Jazyk čeština
Počet stran 168
EAN 9788000060019
Datum vydání 02.11.2020
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,441
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Rodino, přichystal jsem pro nás fantastickou dovolenou, pronesl při nedělním obědě tatínek a tajuplně se usmál. Všech pět členů odložilo příbor s napjatým očekáváním i s obavami, ale víc se nedozvědělo. A tak o jarních prázdninách v jedné chatě nastala očistná terapie. Když po nekonečně dlouhých dnech ze srubu mátožně vylezly sinalé, špinavé, prochladlé, mžourající postavy a nasoukaly se do auta, bláhově si myslely, že útrapám je konec. Nikdo netušil, že je čekají mnohem těžší zkoušky. Neobyčejná rodina v neobyčejném čase úpí, ovšem čtenář se baví!

Vtipná kniha k aktuální situaci doma i ve světě s důležitými a zajímavými informacemi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Lucie Bednářová
Příběh rodiny Vejklubcových + děda a pes pobaví malé i velké čtenáře, a to zaručeně. Po týdenní terapii tmou se ocitnou ve světě, kde najednou nic není jako dřív. Připadají si jako v absurdním světě, musí řešit situace, které nikdy neřešili... Jak moc mi to připomínalo naši rodinu v tomto prapodivném roce 2020 :-) Teď už se na to snad umím podívat trošku s odstupem, a tak jsem se při čtení opravdu upřímně smála... Dávám palec nahoru.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ivona Březinová

Ivona Březinová

Je spisovatelkou na volné noze, šest let vedla semináře tvůrčího psaní na Literární akademii. Její prvotina Zrcátko pro Markétu načala bohatou řadu knih od leporel přes pohádky, příběhy pro malé čtenáře (F jako Fík, Vítej, Karle!, Ďasík a Ďáblík), populárně naučné texty a encyklopedie až po romány pro teenagery. Pro dívky vydala literární cestopisy (tzv. Béčkovky) a nevyhýbá se ani závažným tématům (Lentilka pro dědu Edu, Kluk a pes, Řvi potichu, brácho, triptych Holky na vodítku). Mnohé její publikace získaly ocenění a byly přeloženy do cizích jazyků. Autorka ráda beseduje se svými čtenáři.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM