EN

Krmit démony

Alexandra Alvarová


Strhující thriller z politického zákulisí, který vás vtáhne do spletité sítě hybridních válek, mocenských zájmů, oligarchů, mediálních magnátů, mafií i nadnárodních internetových společností. Od autorky Průmyslu lži
Když Scott Brennan sestavoval na univerzitě promyšlenou kampaň ke kandidatuře do studentského parlamentu, neměl ponětí, co všechno odstartuje… Netušil, že díky své cílevědomosti, schopnosti mistrné manipulace a datům šikovně získaným ze sociálních sítí ho čeká závratná kariéra, která se dovrší v prezidentské kampani bývalého realitního makléře, jenž heslem o pozvednutí Ameriky změní způsob vedení politického boje. Kdo za tím však skutečně stojí? Kdo tahá za nitky? A kdo z toho bude nakonec profitovat?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Počet stran 368
EAN 9788026433316
Datum vydání 12.10.2020
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,574
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kudy prorůstají mocné spáry politické propagandy?

Když Scott Brennan sestavoval na univerzitě promyšlenou kampaň ke své kandidatuře do studentského parlamentu, neměl ponětí, co všechno tím pro něj odstartuje… Netušil, že díky své cílevědomosti, schopnosti mistrné manipulace a datům šikovně získaným ze sociálních sítí ho jednou čeká závratná kariéra, která se dovrší v prezidentské kampani bývalého realitního makléře, jenž svým heslem o pozvednutí Ameriky změní způsob vedení politického boje. Kdo za tím vším však skutečně stojí? Kdo tahá za nitky? A kdo z toho všeho bude nakonec profitovat?

Strhující thriller z politického zákulisí vás vtáhne do spletité sítě hybridních válek, mocenských zájmů, oligarchů, mediálních magnátů, mafií i nadnárodních internetových společností a poodhalí vám mrazivý způsob, jakým se propojují zájmy mocných od Ruska až po Ameriku.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Vynikající! Neskutečně zajímavý vhled do zákulisí mocných, a to nejen těch, o kterých si to myslíme. A i když je to fikce, tak je mi jasné, že k realitě to nemá daleko. Až si říkám, co je lepší? Vědět a nebo žít v blažené nevědomosti? Protože teď už se na vše kolem sebe budu dívat trochu jinou optikou. Rozhodně doporučuji!
Ivana Kolmannová
Napínavé od první kapitoly, je to paní spisovatelka s velkým S a měla by se věnovat dalšímu psaní .

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM