EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Navždycky

Nofreeusernames


Láska přes messenger. Feel-good romance ze střední.
Mei Bradleyová se pomalu smiřuje s tím, že dopis z Bradavic už nedorazí. Tuhle nespravedlnost naštěstí zmírňuje čokoláda, kterou fakt miluje! Když už jsme u toho, miluje i svého nejlepšího kámoše Travise, ale to mu nemůže říct, aby všechno nepokazila. U jejího úhlavního nepřítele Liama není co pokazit, protože s tím válčí už od třetí třídy. Přestane Liam někdy prudit? Uvidí Travis v Mei víc než jenom kamarádku? A dojde konečně i na vysněné rande?
Získaná ocenění:
HumbookAwards, 2021, nejlepší česká young adult kniha
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 304
EAN 9788076610811
Datum vydání 05.10.2020
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,386
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Mei Bradleyová miluje čokoládu, Harryho Pottera a svého nejlepšího kámoše Travise. Prostě další holka, která žije tohle obrovské klišé a doufá, že jednou budou víc než jen kamarádi. Nejradši by si za to nafackovala.

A aby toho nebylo málo, je tu taky kluk odvedle, její největší noční můra už od třetí třídy, který ji dennodenně uráží přes okno svého pokoje. Tomu by taky nejradši nafackovala.

Když se o ni Travis konečně začne zajímat, je to v tu nejméně vhodnou chvíli. Mei je nemocná a polibek, o kterém sní od doby, co si přestala hrát s panenkami, musí ještě chvíli počkat. Zatím můžou randit tak maximálně přes messenger. Bude ale skutečné rande nakonec lepší než to virtuální? A dočká se líbání s motýlky v břiše, ohňostrojem a zemětřesením?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Hodnocení čtenářů

Sabina Bobková
Navždycky je young adult feel-good romance odehrávající se na střední škole. Je to nesmírně oddechová záležitost u které budete neustále potřebovat jíst čokoládu nebo něco sladkého. Myslím, že nynější mladá generace se v této knize několikrát najde díky spoustě odkazů na věci, které sami milujeme. Kniha je ojedinělá ve svém zpracování, jelikož je celobarevná a v knize se nacházejí konverzace z messengeru včetně smajlíků a různých fotek. Navždycky vznikla díky storce Jsem tu a mám čokoládu, která je velmi povedená a vtipná. Navždycky mě velmi bavila, i když už nejsem úplně cílovka ráda jsem s ní strávila čas. Je to neskutečně milé, místy až moc naprané známými hláškami a klišé, ale i s tím to mám ráda. Při čtení jsem si knihu umazala a nyní mám obrovskou potřebuju si pustit Harryho Pottera. Celá recenze: https://kniznipristaviste.blogspot.com/2021/02/recenze-navzdycky.html
Valentýna Kočí
Miluju!!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Nofreeusernames

Nofreeusernames

Ola alias Nofreeusernames žije u své černé kočky Belmonda na Vsetíně, v domě, který hlídá velký medvěd a většinu místa zabírají knihy, LEGO a funko pop. Je absolventkou Informačních studií a knihovnictví na MUNI a už během školy zahájila svou kariéru kolem knih. Nejdřív jako členka skupiny Guerilla Readers, což byla její první zkušenost s marketingem a zejména sociálními sítěmi, později se dostala k práci v univerzitní knihovně ve Zlíně, chvíli podnikala, pracovala v knihkupectví a nakonec skončila v nakladatelství. Nikdy nevěřila, že napíše knihu, ale pak jí sedlo psaní chat fiction v aplikaci Storki, kterou četlo čím dál tím víc lidí. A právě z té nejpopulárnější Jsem tu a mám čokoládu vznikla její debutová kniha Navždycky. Veškerý autorský honorář Ola investuje do nákupu LEGA.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM