EN

POUZE DNES! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Zbývá ještě tolik života

Louis de Bernieres


Pokračování výpravné historické trilogie od autora Mandolíny kapitána Corelliho
Po první světové válce se Rosie a Daniel stěhují se svou dcerkou na Cejlon, aby začali nový život, ovšem ani v tropickém ráji uprostřed čajových plantáží jim není souzeno najít štěstí. Také Rosiiným třem sestrám, které zůstaly doma v Anglii, stojí v cestě za jejich sny mnoho překážek, které každá zdolává po svém – a leckdy poněkud nekonvenčně. Ovšem události v Německu nabírají rychlý spád a další celosvětový konflikt je na spadnutí.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Dana Lédl
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název So Much Life Left Over
Původní jazyk angličtina
Překladatel Viktor Janiš
Počet stran 256
EAN 9788076624177
Datum vydání 10.10.2022
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Hmotnost 0,382
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Po první světové válce se Rosie a Daniel stěhují se svou dcerkou na Cejlon, aby začali nový život, ovšem ani v tropickém ráji uprostřed čajových plantáží jim není souzeno najít štěstí. Také Rosiiným třem sestrám, které zůstaly doma v Anglií, stojí v cestě za jejich sny mnoho překážek, které každá zdolává po svém – a leckdy poněkud nekonvenčně. Ovšem události v Německu nabírají rychlý spád a další celosvětový konflikt je na spadnutí.

Britský autor Louis de Bernieres (* 1954) je českému čtenáři známý hlavně díky knize Mandolína kapitána Corelliho, která se dočkala i filmového zpracování. Jeho román Zbývá ještě tolik života, volně navazující na Prach, který se snáší ze snů, se tentokrát vrací do meziválečných let a k následujícímu světovému konflikt. Bernieres v něm nezůstává nic dlužen své pověsti mimořádného vypravěče a opět rozvíjí silný příběh, jehož postavy nevyhnutelně čeká další tragické období…

Z angličtiny přeložil Viktor Janiš.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Prach, který se snáší ze snů"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM