EN

S láskou tvůj Santa

S. A. Domingová


All I want for Christmas... is you!
Už jsou skoro Vánoce, ale Angel neslaví – má moc práce se školou, a navíc ještě organizuje benefiční akci na pomoc místnímu hospici. Parťákem při plánování se ji stane Caspar – kreativní, zábavný a pohledný spolužák, který je ale naprosto nespolehlivý. Díky bohu za tajného Santu, který jí posílá dárečky včetně ručně vyráběného adventního kalendáře! Angel by dala cokoli za to, aby zjistila, kdo je její tajný obdivovatel. Adventní kalendář ji vyzývá, aby riskovala a otevřela své srdce. Dokáže to?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Love, Secret Santa
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Trusová
Počet stran 240
EAN 9788076611146
Datum vydání 26.10.2020
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,271
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Už jsou skoro Vánoce, ale Angel Greenová neslaví – má moc práce se školou a musí se připravit na důležitou zkoušku. A navíc ještě organizuje benefiční akci na pomoc místnímu hospici. A jako by se jí vesmír vysmíval, jejím parťákem při plánování se stane Caspar Johnson – kreativní, zábavný a pohledný spolužák, který je ale naprosto nespolehlivý.

Díky bohu za tajného Santu, který jí posílá úžasné dárečky včetně zajímavého, ručně vyráběného adventního kalendáře! Angel by dala cokoli za to, aby zjistila, kdo je její tajný obdivovatel…

Čím víc času spolu Angel a Caspar tráví při vymýšlení slavnostní akce, tím víc Angel dochází, že je v něm víc, než si myslela – a že se za přátelsky uvolněnou tváří skrývá tajemství. Její adventní kalendář ji vyzývá, aby riskovala a otevřela své srdce – ale nevyčkávala moc dlouho? Může ještě teď Casparovi povědět, co k němu cítí?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

topcteni.cz - S. A. Domingová – S láskou tvůj Santa

„Kniha se dobře četla a pokud máte chuť na romanci o první studentské lásce o vánocích, tak si knihu přečtěte.“
NAPIŠTE NÁM