EN

Ledové království a Ledové království 2

Kolektiv


Ledové království znovu přichází!
Kdo by neznal nesmrtelný příběh Anny, Elsy, Kristoffa se Svenem a Olafa z Ledového království? V této knize najdete navíc i pokračování! Královně Else zní v hlavě tajemný hlas a láká ji do neznáma. Elsa ho následuje, protože doufá, že se od něj dozví, odkud pochází její kouzelná moc. Cesta ji zavede do začarovaného Kouzelného lesa, kde zjistí, že je nejprve potřeba napravit křivdy z minulosti. Pak teprve Elsa dorazí k bájné řece Atohallan a objeví, kým doopravdy je a kde je její místo v životě.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Disney – Frozen 1 and 2
Původní jazyk angličtina
Počet stran 192
EAN 9788025248164
Datum vydání 13.04.2020
Věk od 6
Formát 197x267 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,832
Typ Kniha
Vazba laminovaný potah + desky s molitanem

Kdo by neznal nesmrtelný příběh Anny, Elsy, Kristoffa se Svenem a Olafa a Ledového království?

V této knize najdete navíc i pokračování! Královně Else zní v hlavě tajemný hlas a láká ji do neznáma. Elsa ho následuje, protože doufá, že se od něj dozví, odkud pochází její kouzelná moc. Cesta ji zavede do začarovaného Kouzelného lesa, kde zjistí, že je nejprve potřeba napravit křivdy z minulosti. Pak teprve Elsa dorazí k bájné řece Atohallan a objeví, kým doopravdy je a kde je její místo v životě.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Ledové království"

Hodnocení čtenářů

Sandra Lutonská
Očekávám, že spolu s Legem a modrými šatičkami jako měla Elsa, bude toto top dárek :-D Jinak zpracování opravdu hezké a obrázky velmi kvalitní. Překvapilo mě trochu, že polovina knihy (první film) má obrázky ostřejší, sytější, barevnější. Druhá část knihy vztahující se k dalšímu dílu, je ilustračně jiná, temnější - ale odpovídá to zkrátka filmům.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM