EN

Staré křivdy

John Marrs


V tomto domě je pravda mnohem nebezpečnější než lež
Maggie a Nina spolu každý druhý den povečeří. Když večeře skončí, Nina pomůže Maggie do jejího pokoje v podkroví a zpět do těžkých řetězů, které ji v místnosti udrží. Maggie totiž Nině provedla věci, jež nikdy nemohou být odpuštěny. A tak za to teď platí. Stále však existuje spousta hříchů z minulosti, o kterých Nina nemá ani ponětí, a Maggie to tak hodlá udržet - i kdyby ji to mělo stát život.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název What lies between us
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Polochová
Počet stran 384
EAN 9788076830035
Datum vydání 11.11.2021
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,486
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Říká se, že každý dům má svá tajemství. A dům, ve kterém Maggie a Nina už tak dlouho žijí, není výjimkou. Až na to, že tato tajemství ještě nejsou pohřbená v minulosti.

Maggie a Nina spolu každý druhý den povečeří. Když večeře skončí, Nina pomůže Maggie do jejího pokoje v podkroví a zpět do těžkých řetězů, které ji v místnosti udrží. Maggie totiž Nině provedla věci, jež nikdy nemohou být odpuštěny. A tak za to teď platí.

Stále však existuje spousta hříchů z minulosti, o kterých Nina nemá ani ponětí, a Maggie to tak hodlá udržet - i kdyby ji to mělo stát život.

V tomto domě znamená totiž pravda mnohem větší nebezpečí než lži.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
John Marrs

John Marrs

John Marrs pracuje v Londýně jako novinář na volné noze. Posledních dvacet let dělá rozhovory s celebritami ze světa televize, filmu a hudby pro noviny, časopisy a internetové magazíny včetně Guardian Guide a Guardian Online, Total Film, Huffington Post, Emipre, Q, GT, The Independent, S Magazine a Company. Marrsův třetí román Spřízněné duše následuje po dvou úspěšných knihách – Nesprávní synové a Vítejte, ať už jste kdekoli.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM