EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Bethany a netvor

Jack Meggitt-Phillips


Znepokojivě vtipný, přiměřeně strašidelný příběh o chamtivosti, marnivosti a děvčátku, které netuší, že se má stát hlavním chodem.
Ebenezer Pinzer je na svých 511 let neskutečně pohledný muž. Na půdě svého okázalého sídla totiž chová netvora, jehož krmí vším možným i nemožným, a on mu na oplátku zvrací kouzelné lektvary, které ho udržují mladým a krásným. Netvorovy požadavky jsou ale čím dál nenasytnější. Teď si přeje nějaké roztomilé, pěkně šťavnaté dítko. To už je trochu moc i na Ebenezera. Přece mu nepředhodí tu drzou, přesto okouzlující dívku – Bethany?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název THE BEAST AND THE BETHANY
Původní jazyk angličtina
Počet stran 216
EAN 9788025349250
Datum vydání 29.10.2020
Věk od 8
Formát 140x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,368
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ebenezer Pinzer je na svých 511 let neskutečně pohledný muž. Aby si mohl žít svůj úžasný život, provedl hrozné věci. Na půdě svého okázalého sídla chová netvora, jehož krmí vším možným i nemožným, a on mu na oplátku zvrací kouzelné lektvary, které ho udržují mladým a krásným.

Netvorovy požadavky jsou ale čím dál nenasytnější. Už mu nestačí cvičené opice nebo kaktusy. Teď si přeje nějaké roztomilé, pěkně šťavnaté dítko.

To už je trochu moc i na Ebenezera. Co se stane, když netvora nenakrmí? Objeví se mu vrásky a umře? Přece mu nepředhodí tu drzou, přesto okouzlující dívku – Bethany?

Znepokojivě vtipný, přiměřeně strašidelný příběh o chamtivosti, marnivosti a děvčátku, které netuší, že se má stát hlavním chodem.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Bethany a netvor"

Hodnocení čtenářů

Martina Krausová
Velmi příjemná middle grade pro fandy knih Lemony Snicketa, Dahla nebo třeba Mortiny. Zábavný, mistery a krásný ilustrace

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM