Přiznání strážkyně | Albatrosmedia.cz
EN

Přiznání strážkyně

Elin Säfström


První díl severské urban fantasy série!
Patnáctiletá Tilda je na první pohled obyčejná holka. Jenže kromě běžných každodenních starostí toho musí zvládat mnohem víc, než si kdo dokáže představit! Je strážkyně. Její povinností je dohlížet na to, že se všechny nadpřirozené bytosti ve Stockholmu - a že jich je tam požehnaně - chovají tak, aby se o nich běžní smrtelníci nedozvěděli. Jenže teď se ve městě začnou ztrácet lidé a elfové se najednou chovají podivně... A Tilda bude muset čelit daleko mocnějším silám, než s jakými se dosud setkala.

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Olga Bažantová
Počet stran 248
EAN 9788000064635
Datum vydání 25.10.2021
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Patnáctiletá Tilda je na první pohled obyčejná holka. Jenže kromě běžných každodenních starostí toho musí zvládat mnohem víc, než si kdo dokáže představit.

Je strážkyně a její povinností je dohlížet na to, že se všechny nadpřirozené bytosti ve Stockholmu – a že jich tam je požehnaně – chovají slušně a lidé o nich nevědí. Tildina babička, po níž tento úkol zdědila, právě odjela pryč a Tilda má na starosti celé město úplně sama. Pak se ale začnou ztrácet lidé a elfové se najednou chovají podivně...

Tilda bude muset čelit daleko mocnějším bytostem, než s jakými se dosud setkala.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM