EN

Emma a trollí sen

Petra Johansson


Humorný příběh o tom, že opravdové přátelství nezná hranic a nedá se ničím nahradit!
Emma je dvanáctiletá slečna ze Stockholmu, která si „frčí“ na sociálních sítích. Maso by za nic nevzala do pusy, zato si ráda smlsne na malinách. Morgan je trollí kluk z Kiruny, který propadl u závěrečných zkoušek z lidouky. K jídlu má nejraději guláš z mochomůrek, zelené mouchy a lahodné zaječí bobky. Myslíte si, že tihle dva prostě nemůžou mít nic společného? Omyl! Emma i Morgan hrozně touží po kamarádství, jejich rodiče hledají v zemi poklady, a navíc mají oba opravdu úžasné babičky!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 72
EAN 9788026436294
Datum vydání 07.06.2021
Věk od 7
Formát 254x210 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,483
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Emma

Je dvanáctiletá a trošku rozmazlená slečna ze Stockholmu, která si „frčí“ na moderní technice a sociálních sítích. Maso by za nic nevzala do pusy, jelikož je „v písu s nejčrem“ (že nevíte, co to je?), zato si ráda smlsne na malinách.

Morgan

Je trollí kluk (no vážně!) z Kiruny, který propadl u závěrečných zkoušek z lidouky (tedy nauky o lidech). K jídlu má nejraději guláš z mochomůrek, zelené mouchy s mentolovou příchutí a nepohrdne ani lahodnými zaječími bobky.

Myslíte si, že tihle dva prostě nemůžou mít nic společného? Omyl! Tak zaprvé, Emma i Morgen jsou oba moc osamělí a hrozně rádi by si našli nějakého kamaráda. Za druhé jejich rodiče kopou v zemi a hledají tam velké poklady (i když jedni v Peru a druzí v Kiruně) a navíc Emma i Morgan mají oba opravdu úžasné babičky!

Laskavý a zároveň humorný příběh o tom, že opravdové přátelství nezná hranic a nedá se ničím nahradit!

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM