EN

POUZE DNES! SLEVA 29 % NA VŠE + DETEKTIVKA JAKO DÁREK

Jedna velká lež

Jacqui Rose


Napraví svou dávnou chybu, nebo udělá další?
Casey Edwardsová se vrací do Londýna pro své dítě, které tam před patnácti lety porodila a musela nechat. V Soho se seznámí s bývalým gangsterem Vaughnem Sadlerem a přeskočí mezi nimi jiskra. Casey je odhodlána dosáhnout svého, a proto vstupuje do zvláštního polosvěta, kde bují podhoubí zločinu. Brzy si uvědomí, že dva místní gangsteři chystají něco nebezpečného a brutálního. Něco, co ohrozí nejen ji, ale i její dítě.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Taken
Původní jazyk angličtina
Počet stran 296
EAN 9788074984174
Datum vydání 15.10.2020
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,391
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Casey Edwardsová už toho v životě ztratila příliš mnoho. Ne snad že by v tom byla nevinně: špatná společnost a přemíra alkoholu se na jejím osudu podepsaly víc než výrazně. Teď se ale Casey rozhodla dát věci do pořádku. A začne tím, že najde dítě, které v patnácti porodila a odložila ho.

Nedostatek peněz ji donutí pronajmout si laciný byt v Soho, tedy ve čtvrti s nechvalnou pověstí. Casey to ani moc nevadí, protože pro dosažení svého cíle se stejně musí vnořit do polosvěta londýnského zločinu. A právě tam potká bývalého gangstera Vaughna Sadlera. Přeskočí mezi nimi jiskra, ale Casey si stále není jista, jestli mu může důvěřovat.

S narůstajícím úžasem zjišťuje, jak silně propletené jsou osudy lidí, kteří Vaughna obklopují. A to ještě netuší, že mezi ně patří i ona sama...

Ke stažení

pdf Příloha.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jacqui Rose

Jacqui Rose

Jacqui Rose pochází z jižního Yorkshiru. Kouzlo psaného slova objevila už jako dítě školou povinné, kdy za ovocné nanuky psala spolužákům slohové práce. Rodiče ji jako malou adoptovali. Vždycky byla snílek. Vyrůstala v malé hornické vesnici a připadala si opuštěně. Samotu vyplňovala psaním. Vždycky psala pro radost. Je autorkou několika románů a politických thrillerů, které napsala pod mužským pseudonymem. Je nadšenou jezdkyní a vlastní dva koně. Většinu dní tráví v sedle.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM