EN

Koláče Chez Lucie

Lucie Dvořáková (Chez Lucie)


Pořádně vypečené koláče od známé foodblogerky snadno a rychle
Sladké synonymum štěstí na šest písmen? Koláče! Populární cukrářka Chez Lucie vás zasvětí do tajů jejich pečení a ukáže vám, jak vytvořit ty nejlahodnější kousky. I úplní začátečníci s jejími srozumitelnými postupy snadno upečou jednoduché ovocné koláče, ale i složitější kynuté frgály a desítky dalších skvělých dobrot. Nechte se také inspirovat úžasnými fotografiemi! Díky hravým a efektním receptům se stanete hvězdou všech pikniků a oslav.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 152
EAN 9788026433248
Datum vydání 12.10.2020
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,527
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pořádně vypečené koláče od známé foodblogerky snadno a rychle!

Sladké synonymum štěstí na šest písmen? Koláče! Populární cukrářka Chez Lucie vás zasvětí do tajů jejich pečení a ukáže vám, jak vytvořit ty nejlahodnější kousky. I úplní začátečníci s jejími srozumitelnými postupy snadno upečou jednoduché ovocné koláče, ale i složitější kynuté frgály a desítky dalších skvělých dobrot. Nechte se také inspirovat úžasnými fotografiemi! Díky hravým a efektním koláčům se stanete hvězdou všech pikniků a oslav.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lucie Dvořáková (Chez Lucie)

Lucie Dvořáková (Chez Lucie)

Po letech práce v korporátu zjistila, že v kuchyni jí bude lépe, a stala se cukrářkou. Přála by si, aby každý zažil radost z vlastnoručně upečených domácích sladkostí, a tak píše kuchařky pro začátečníky. 
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM