Půlměsíční město: Rod země a krve | Albatrosmedia.cz
EN

Půlměsíční město: Rod země a krve

Sarah J. Maasová

4,9
( 7 )

Začátek temné fantasy trilogie od autorky bestsellerové série Skleněný trůn
Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údajný zabiják skončí za mřížemi, ale zločiny pokračují, Bryce se pustí do vyšetřování. A hodlá se pomstít. Spolu s Huntem, padlým andělem obdařeným brutální silou, sestoupí do podsvětí města, které rozežírá temnota. Dokážou se zlu postavit dřív, než pohltí vše, na čem jim kdy záleželo?


Získaná ocenění:
HumbookAwards, 2021, young adult kniha roku
HumbookAwards, 2021, nejlepší fantasy kniha

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název House of Earth and Blood
Původní jazyk angličtina
Překladatel Ivana Svobodová
Počet stran 688
EAN 9788076610804
Datum vydání 05.10.2020
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,955
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údajný zabiják skončí za mřížemi, ale zločiny pokračují, Bryce se sama pustí do vyšetřování. A hodlá se pomstít. Spolu s Huntem, padlým andělem obdařeným brutální silou, sestoupí do podsvětí města, které rozežírá temnota. Dokážou se zlu postavit dřív, než pohltí vše, na čem jim kdy záleželo?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Půlměsíční město"

Uživatelské hodnocení

Emma Hrdličková
Tuhle autorku přímo zbožňuju, a na tuhle knihu jsem se doopravdy dlouho těšila. Časem jsem se začala bát, že to nebude tak dobré jak jsem si to vysílá, ale bylo. A ještě lepší. Tahle kniha je plná zvratů, a nikdy vás nenechá chladné. Kniha je napsaná tak dobře, že jsem všechny emoce prožívala společně s postavami, které mi perfektně sedly. Bryce byla okouzlující, a sice typická pro Maasovou, ale i přes to úžasná.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sarah J. Maasová

Sarah J. Maasová

Sarah J. Maasová v současné době žije v Bucks County v Pensylvánii. Má nezdravou zálibu v disneyovkách a špatné pop music. Miluje pohádky a balet a pije příliš mnoho čaje. Ráda objevuje historii a krásnou krajinu Pensylvánie společně se svým manželem a jejich psím společníkem. Literární svět dobyla svou sérií Skleněný trůn, kterou začala psát už v šestnácti letech.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM