EN

Sushi

Kolektiv


Tajemství přípravy lahodného sushi různých druhů
Sushi je delikatesa oblíbená po celém světě a své místo si našla i u nás. Většina lidí však stále chodí za touto japonskou pochoutkou do restaurací, protože před domácí přípravou mají respekt. Teď můžete všechny obavy hodit s klidem za hlavu. Mistři v oboru, kteří pořádají oblíbené kurzy přípravy sushi, vás provedou od výběru surovin, přes základní recepty až ke složitějším postupům. Podrobné fotonávody zaručují, že všemu lehce porozumíte a propracujete se k výsledkům, které vám budou všichni kolem závidět,

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788026427766
Datum vydání 14.10.2019
Věk od 14
Formát 210x247 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,605
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Sushi je delikatesa, na níž si po celém světe pochutnávají miliony lidí a své stálé místo si našla i u nás. Bohužel však většina lidí stále chodí za touto japonskou pochoutkou pouze do restaurací, protože před její domácí přípravou mají respekt. Bojí se, že se všemi těmi lahodnými surovinami, z nichž sushi sestává, nebudou umět správně nakládat, že ruličky nebudou držet tvar a zkrátka – že výsledný efekt se s profesionálně připraveným pokrmem nebude dát vůbec srovnat.

S touto knihou můžete všechny obavy hodit s klidem za hlavu. Kovaní mistři v oboru, kteří už dlouhá léta pořádají v České republice úspěšné a oblíbené kurzy přípravy sushi, vás provedou od výběru surovin a pomůcek, přes základní recepty až ke složitějším postupům. Podrobné fotonávody, na nichž je kniha postavena, zaručují, že všemu lehce porozumíte a propracujete se k výsledkům, které vám budou všichni kolem závidět.

Můžete se těšit na hromadu inspirace zahrnující například:

* nigiri sushi,

* hosomaki sushi,

* futomaki sushi,

* uramaki sushi,

* temaki sushi,

* vegetariánské sushi,

* dětské sushi,

* chakin sushi,

* onigiri sushi,

* oshizushi sushi,

* dragon roll,

* sushiritto (sushi buritto),

* vegan color sushi,

… a mnoho dalšího.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM