EN

Nevěřte Hunterovi

Karolína Bendová


Zakázané vztahy, rodinné tajemství a nebezpečná láska v jednom z nejčtenějších příběhů na Wattpadu
Nikdy jsem nad slovem rodina nepřemýšlela tolik jako ve chvíli, kdy jsem poznala rodinu nového přítele mé matky. Rodinu plnou zmatku, zlosti a lží. Čtyři nevlastní bratři a jejich malá sestřička naprosto změnili můj klidný svět. Jak jen mohu přežít mezi kluky? Jak moc se u Hunterových změním? A dokážeme si zachovat vlastní životy, nebo už nic nebude jako dřív? Ráda bych řekla, že zvládnu cokoli, ale na některé věci se prostě připravit nemůžete.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 312
EAN 9788025345504
Datum vydání 16.01.2020
Věk od 14
Formát 135x203 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,459
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Moje matka měnila partnery jako ponožky, ale protože mne do toho většinou nijak nezatahovala, bylo mi to fuk. Pak si ale našla pana Huntera a obě dvě jsme se k němu přestěhovaly.

V okamžiku, kdy jsem poznala jeho rodinu, jsem začala přemýšlet nad významem slova "správný". Čtyři nevlastní bratři a jejich malá sestřička naprosto změnili můj klidný svět. Zabydlely se v něm zmatek, zlost a lži.

Jak jen mohu přežít mezi kluky? A jak moc se u Hunterových změním? Budeme dál žít své životy, nebo už nic nebude tak jako dřív?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Karolína Bendová

Karolína Bendová

Narodila se v Praze. Zprvu psala na amatérské sociální síti Wattpad pod pseudonymem Sweerty, kde ji objevilo hned několik nakladatelství. Debutová kniha Clarity vznikla podle stejnojmenného příběhu na její stránce. Svůj další příběh Nevěřte Hunterovi vydává již pod křídly nakladatelství Fragment.
Zobrazit profil autora

Recenze

topcteni.cz - Karolína Bendová – Nevěřte Hunterovi

„Kniha je velmi čtivá. Závěr mě překvapil, čekala jsem klasiku, ale tady to tak není. Je to milá romance pro nejen mladé dívky."
NAPIŠTE NÁM