Říkali mu Pirát | Albatrosmedia.cz
EN

Říkali mu Pirát

Netradiční cestopis z Gruzie

Martin Záruba

4,6
( 11 )

Vydejte se s Martinem do Gruzie za obrovitými kavkazskými psy!
Když bylo malé Aničce nejhůř, snažil se jí její otec Martin uklidnit. Vyprávěl jí o psech, které má tak ráda. O psech, kteří jsou tak odvážní, že daleko v horách Kavkazu bojují s divokými vlky a obrovitými medvědy. O psech, kteří se nebojí vůbec ničeho a nikoho. A když bylo nejhůř, právě takového psa jí slíbil… a zadělal si tím na pořádné dobrodružství! Tohle je příběh hledání svobodných psů, kterým porozumí pouze svobodní lidé. Tohle je příběh hledání psů a nalezení lidí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 232
EAN 9788026427100
Datum vydání 30.09.2019
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,446
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Když vaše malá dcerka leží vyděšená a vážně nemocná, samozřejmě se ji budete snažit uklidnit. Třeba vyprávěním o něčem, co má ráda. Třeba o psech, kteří jsou tak odvážní, že daleko v horách Kavkazu bojují s divokými vlky a obrovitými medvědy. O psech, kteří se nebojí vůbec ničeho a nikoho. A možná jí v tu chvíli přesně takového psa slíbíte… A zaděláte si tím na pořádné dobrodružství…

Martin Záruba je český novinář s bohatými zkušenostmi, který nyní působí jako šéfredaktor magazínu Svět sportu. Jako novinář se účastnil mnoha světových šampionátů i olympijských her. Byl u triumfu českých hokejistů v roce 2005 ve Vídni, vydával se na Tour de France. Je autorem rozhovorů s nejúspěšnějšími českými sportovci. Se svou ženou Bárou a dcerou Aničkou žije v Kozích Horách, kde jim dělají společnost kočky a psi. Odtud se vydává na výpravy do Gruzie. Tam mu učaroval svět starobylých pasteveckých psů, který se i v 21. století řídí dávnými tradicemi Kavkazu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Patrik Ambros
Hodně o psech, ale ještě více o lidech a daleké zemi. Vřele doporučuji! Čte se jedním dechem...
Jiřina Šlapáková
Kniha, která chytí a nepustí dokud ji nepřečtete, kniha, která osloví každého, přiměje zamyslet se - přesně taková je kniha Říkali mu Pirát. Příběh Martina na jeho cestě do Gruzie za účelem splnění daného slibu zaujme osobitým pojetím, dokáže vás pobavit i rozplakat, přiměje zamyslet se. Kniha zaujme jak znalce, tak neznalce psů, každý si v ní najde to své.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.