Podvod zlatého faraona | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Podvod zlatého faraona

Petra Klabouchová

5,0
( 1 )

Jediný den má hodnotu věčnosti, pouhá hodina může změnit budoucnost
Nález starého deníku v domě mladé Egypťanky s českými kořeny spustí v Káhiře nebývalý povyk. Lidé se ztrácejí za zvláštních okolností a někdo má enormní zájem na tom, aby si mladá žena deník svého pradědečka – českého milovníka archeologie Eduarda – nikdy nepřečetla. Jaké je tajemství Eduardova přátelství se slavným Howardem Carterem? A nestal se Tutanchamon pouhou zástěrkou jednoho z největších podvodů v historii?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 408
EAN 9788075974907
Datum vydání 08.08.2019
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,627
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Na staré půdě bývají k nalezení různé poklady. Když však řemeslníci objeví starý deník v domě mladé Egypťanky s českými kořeny, spustí se v Káhiře nebývalý povyk. Lidé se ztrácejí za zvláštních okolností a někdo má enormní zájem na tom, aby si mladá žena deník svého pradědečka – českého milovníka archeologie Eduarda – nikdy nepřečetla. Jaké je tajemství Eduardova přátelství se slavným Howardem Carterem? Je objev Tutanchamonovy hrobky skutečně největším objevem století? A nestal se čirou náhodou zlatý faraon pouhým předmětem jednoho z největších podvodů v historii?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Hana Vařílková
Čtu v e-verzi. Přesně má sklenice vína. Dobře zpracovaná atmosféra, člověk si připadá jako ve filmu, ne že čte knihu. Autorka se v tématice egyptologie orientuje velmi dobře, příběh mě pohltil a stojí za přečtění ( i zamyšlení ).

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.