EN

Podvod zlatého faraona

Petra Klabouchová

5,0
( 1 )

Jediný den má hodnotu věčnosti, pouhá hodina může změnit budoucnost
Nález starého deníku v domě mladé Egypťanky s českými kořeny spustí v Káhiře nebývalý povyk. Lidé se ztrácejí za zvláštních okolností a někdo má enormní zájem na tom, aby si mladá žena deník svého pradědečka – českého milovníka archeologie Eduarda – nikdy nepřečetla. Jaké je tajemství Eduardova přátelství se slavným Howardem Carterem? A nestal se Tutanchamon pouhou zástěrkou jednoho z největších podvodů v historii?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 408
EAN 9788075974907
Datum vydání 08.08.2019
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,627
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Na staré půdě bývají k nalezení různé poklady. Když však řemeslníci objeví starý deník v domě mladé Egypťanky s českými kořeny, spustí se v Káhiře nebývalý povyk. Lidé se ztrácejí za zvláštních okolností a někdo má enormní zájem na tom, aby si mladá žena deník svého pradědečka – českého milovníka archeologie Eduarda – nikdy nepřečetla. Jaké je tajemství Eduardova přátelství se slavným Howardem Carterem? Je objev Tutanchamonovy hrobky skutečně největším objevem století? A nestal se čirou náhodou zlatý faraon pouhým předmětem jednoho z největších podvodů v historii?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Hana Vařílková
Čtu v e-verzi. Přesně má sklenice vína. Dobře zpracovaná atmosféra, člověk si připadá jako ve filmu, ne že čte knihu. Autorka se v tématice egyptologie orientuje velmi dobře, příběh mě pohltil a stojí za přečtění ( i zamyšlení ).

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM