EN

Osmý smrtelný hřích

Rebecka Edgren Aldén


Sedmkrát selhala, teď hraje o všechno
Nora svými přednáškami a knihami motivuje druhé, jak žít naplno. Po tragickém pádu ze sedmého patra se dokázala symbolicky odrazit ode dna a její manželství i kariéra dostaly nový impuls. Pak ale začala psát o sedmi smrtelných hříších… a naproti se přistěhovala nová sousedka. Úspěšná spisovatelka se snaží zjistit, co se vlastně stalo před deseti lety, kdy málem přišla o život. Její mysl ale začínají ovládat trýznivé představy. Co horšího se jí ještě může stát, když to nejhorší se jí už stalo?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název OCH BLOMSTREN DÖ
Původní jazyk švédština
Počet stran 312
EAN 9788026717522
Datum vydání 23.04.2020
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Detektivky
Hmotnost 0,521
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Nora svými přednáškami a knihami motivuje druhé, jak žít naplno. Po tragickém pádu ze sedmého patra se dokázala symbolicky odrazit ode dna a její manželství i kariéra dostaly nový impuls. Pak ale začala psát o sedmi smrtelných hříších… a naproti jejich domu se přistěhovala nová sousedka.

Úspěšná spisovatelka se snaží zjistit, co se vlastně stalo před deseti lety, kdy málem přišla o život. Opět se v ní ale probouzejí trýznivé představy, který jí splývají s realitou. Co horšího se jí ještě může stát, když to nejhorší se jí už stalo? Nora povstala z popela, ale čelí dalšímu ohni.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Rebecka Edgren Aldén

Rebecka Edgren Aldén

Švédská novinářka dala po práci v tištěných médiích přednost literatuře a stala se spisovatelkou. V roce 2015 debutovala románem Osmý smrtelný hřích, který se dostal do užšího výběru na cenu The Swedish Academy of Crime Writers a byl prodán do sedmi zemí. O dva roky později vydala knihu Och blomstren dö (A kytky umírají). Ve volném čase trénuje děti gymnastiku. Romány Rebecky E. Aldén nemají přesně definované vítěze ani poražené. Díky autorskému důrazu na vnitřní konflikt hlavních postav jsou přirovnávány k dílům Gillian Flynn a Pauly Hawkins.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM