EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Zmije

Ostrovy bouře a utrpení

Bex Hoganová


Udělají z ní zabijáka, nebo ji nechají zabít. První díl epické fantasy trilogie.
Osud sedmnáctileté Marianne je jasný. Má se stát Zmijí, námořní kapitánkou a ochránkyní Dvanácti ostrovů. V cestě jí však stojí úřadující Zmije. Zkažený muž bez slitování, který se plaví po mořích, beztrestně zabíjí a nechává za sebou jen utrpení. Je jedním z nejnebezpečnějších lidí v celém oceánu. A také Mariannin otec. Marianne tak stojí před zásadní otázkou: bude za ostrovy bojovat, i kdyby to znamenalo ztratit rodinu, lásku a možná i život?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Isles of Storm and Sorrow - Viper
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Miketová
Počet stran 328
EAN 9788075448446
Datum vydání 02.09.2019
Věk od 13
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,463
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Sedmnáctiletá Marianne se jednoho dne má stát Zmijí, ochránkyní Dvanácti ostrovů. Ale úřadující Zmije jí stojí v cestě. Zkažený muž bez špetky slitování se plaví po mořích na své válečné lodi, beztrestně zabíjí a za sebou nechává jen bolest a utrpení.

Je jedním z nejnebezpečnějších lidí v celém oceánu… a je také Mariannin otec.

Narodila se, aby chránila ostrovy. Může za ně ale bojovat, když by to znamenalo, že ztratí svou rodinu, domov, chlapce, kterého miluje – a možná i vlastní život?

Statečná hrdinka. Nemožné rozhodnutí. Epická fantasy trilogie na divokých vlnách.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Klára Antošová
Skvělá kniha rozhodně stojí za to přečíst celou trilogii. Strhující a svižný příběh. Zajímavý svět a postavy.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Bex Hoganová

Bex Hoganová

Bex Hoganová vyrůstala na fantasy a pohádkách a velkou část svého života tráví ztracená ve snech. To, že si své příběhy začala zapisovat, byl jen přirozený vývoj situace, takže si teď oficiálně užívá svůj život napůl v realitě a napůl ve fiktivním světě své představivosti. V srdci zůstává Cornwallankou a s manželem, dvěma krásnými dcerami a bláznivým kokršpanělem žije v Cambridgeshire. Občas ji můžete potkat, jak jezdí na koní, povídá si s rostlinami a pojídá marcipán. Nebo taky ne.
Zobrazit profil autora

Recenze

kniznipristaviste.blogspot.com - Pirátské dobrodružství

„...Zmije ukrývá velmi originální námět, který má čtenáři v moři young adult fantasy opravdu co nabídnout. Dalším skvělým faktorem je skvělý originální svět - rozdělený na 12 ostrovů, kterým vládne jeden král. V jeho zastoupení se o klid a pořádek stará kapitán Adler, zvaný Zmije. Kniha si postupně pluje na vlnách děje a akce. Nikde se dlouze nebrodí a tak je čtení opravdu příjemné...“
NAPIŠTE NÁM