EN

Zdravé pečení

Daniela Krčová


Zdravé mlsání od nutriční specialistky
Ať už toužíte zhubnout pár kilogramů, nebo chcete pouze najít cestu k lepšímu zdraví a životní rovnováze, bude pro vás tato kuchařka skvělým pomocníkem. Najdete v ní spoustu inspirace na zdravé pečení v podobě řady snadných, ale i náročnějších receptů kterými obohatíte svůj jídelníček nevšedními, zdravými a nutričně vyváženými dobrotami, které pro vás připravila nutriční specialistka. V knize najdete i recepty bez laktózy, vajec, lepku a některé pokrmy jsou vhodné i pro vegany.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 152
EAN 9788026427988
Datum vydání 28.10.2019
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,517
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ať už toužíte zhubnout pár kilogramů nebo chcete pouze najít cestu k lepšímu zdraví a životní rovnováze, bude pro vás tato kuchařka skvělým pomocníkem. Najdete v ní spoustu inspirace na zdravé pečení v podobě řady snadných, ale i náročnějších receptů, kterými obohatíte svůj jídelníček nevšedními, zdravými a nutričně vyváženými dobrotami, které pro vás vytvořila nutriční specialistka. V knize naleznete rovněž recepty bez laktózy, bez vajec, bez lepku a některé pokrmy jsou vhodné také pro vegany. Recepty jsou rozdělené do 5 kapitol:

Snídaně, Svačiny, Dezerty, Nepečené dobroty a Vánoční cukroví.

Hodnocení čtenářů

Aneta Kubová
Skvělá a krásně zpracovaná kuchařka s jednoduchými a zdravými recepty. Kuchařka mi pomáhá zdravěji jíst, zvládat chutě na sladkosti a už mám dokonce i několik kilogramů dole :) Recepty jsou moc dobré a oblíbil si je i přítel. Doporučuji všem, co se chtějí začít stravovat zdravěji a nedokáží si odpustit sladké.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM