EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Lapka - Poklad tří králů (1.díl)

1. díl

Janne Kukkonen


Malá loupežnice vyráží do boje s prastarým zlem. Dobrodružný fantasy komiks pro děti.
Mladá dívka mezi zlodějíčky? Kdo to kdy viděl! Lapka Lili je ale rozhodně na svém místě – je fikaná, obratná a nebojí se ničeho a nikoho, ani Velmistra cechu lapků, který jí kdovíjak nevěří a zásobuje ji jen podřadnými úkoly. Jenže Lili vloupačky a drobné krádeže nelákají, touží se stát mistryní v oboru. Kdyby jen tušila, že v příští misi objeví prastarý kult spolčený s dávno zapomenutými nadpřirozenými silami a že před ním bude muset zachránit svět!

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Voro – kolmen kuninkaan tarina
Původní jazyk finština
Překladatel Jitka Hanušová
Počet stran 96
EAN 9788025343128
Datum vydání 29.08.2019
Věk od 10
Formát 184x260 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,583
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Mladá dívka mezi zlodějíčky? Kdo to kdy viděl! Lapka Lili je ale rozhodně na svém místě – je fikaná, obratná a nebojí se ničeho a nikoho, ani Velmistra cechu lapků, který jí kdovíjak nevěří a zásobuje ji jen podřadnými úkoly. Jenže Lili vloupačky a drobné krádeže nelákají, touží se stát mistryní oboru.

Nedůvěra ostatních členů cechu ji tak dopálí, že se malou lstí přichomýtne k náročnější misi. Netuší ale, že objeví prastarý kult spolčený s dávno zapomenutými nadpřirozenými silami a že před ním bude muset doslova zachraňovat svět.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Lapka – Poklad tří králů"

Hodnocení čtenářů

Martina Krausová
Příjemný komiks, díky hlavní hrdince by se mohl líbit a zaujmout i dívky, které už neberou princezny, ale chtějí trochu rebelovat. Krásná kresba a zajímavě našlápnutý příběh, těším se na další díl.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Janne Kukkonen

Janne Kukkonen

Janne Kukkonen se narodil ve finském Rovaniemi. V dětství četl a kreslil komiksy a nikdy neuvažoval o tom, že by dělal něco jiného, až vyroste. Pracoval jako animátor a režisér animovaných a krátkých filmů, zatímco ve volném čase tvořil svůj první komiks. Nápad na sérii Lapka – poklad tří králů nosil v hlavě více jak deset let, než ji nabídl vydavateli. Jeho debut získal v roce 2017 ve Finsku první cenu za nejlepší komiks roku (Comics Finlandia Prize 2017). Nyní pracuje na plný úvazek, píše a ilustruje svůj vlastní komiks a stále neuvažuje, že by dělal něco jiného, než o čem snil v  dětství.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM