EN

Hraju, abych žil 3 – Dluh

Dmitrij Rus


Jaká je šance na život, když svět okolo spěje k válečnému střetu? 3. díl jedné z nejúspěšnějších sérií žánru LitRPG.
Realita virtuálního světa, ve kterém žijí vtažení hráči, je čím dál barvitější. Pupeční šňůra spojující Jiný svět se Zemí se však stále ztenčuje a ani Bezejmenný už není s to odvrátit hrozící katastrofu. V této houstnoucí atmosféře potká Gleb ruskou dívku, která právě jako zázrakem unikla z čínského virtuálního otroctví. Nedokáže být hluchý k jejím prosbám a nabídne jí pomoc. Jaké však mají šance, když svět okolo spěje k nevyhnutelnému střetu?

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Igrať, čtoby žiť. Kniga 2. Dolg
Původní jazyk ruština
Překladatel Václav Štefek
Počet stran 280
EAN 9788025341766
Datum vydání 16.05.2019
Věk od 15
Formát 135x203 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,446
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Realita virtuálního světa, ve kterém žijí vtažení hráči, je čím dál hlubší a barvitější. Došlo zde k opravdovému zrození i skutečné smrti. Pupeční šňůra spojující Jiný svět se Zemí se však stále ztenčuje a ani Bezejmenný už není s to odvrátit hrozící katastrofu.

V této houstnoucí atmosféře potká Gleb ruskou dívku, která právě jako zázrakem unikla z čínského virtuálního otroctví. Je jediný, kdo rozumí jejímu jazyku a nedokáže být hluchý k jejímu zoufalému volání o pomoc. Jaké však mají šance, když svět okolo nich spěje k nevyhnutelnému střetu?

Uprostřed zemí Pohraničí na sebe narážejí dosud nevídané tisícihlavé armády. Kilotuny rozžhavené many přetavují písek ve sklo a ničí neprůstřelnou mithrilovou zbroj. Válečný ryk stoupá až k samotnému nebi a bohové jen s úžasem sledují, jaké krutosti je lidská rasa schopná.

Pokračování nejlepší série žánru LitRPG.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Hraju, abych žil"

Uživatelské hodnocení

Stanislav Kinzl
Hele dobrý, líbilo se mi to. Pavoučí bohyně, číňani, otroctví, raid, sympatická otrokyně, dost dobrej nápadů, troll s dělem, blbnoucí baghíra, raid na Baziliška uprostřed čínský pouště, potom krátká epizoda o Annunachovi a jeho zombík princezně. Fakt dost napěchovaný nápady a dobře čítelný. Akorát teda ten konec se mi zdál hrozně uspěchanej, včetně toho Města Mrtvých, (spoiler) Tánině smrti, kterou Gleb obrečel asi jako kdyby mu umřelo štěně - strašně rychle. Myslím, že ty konce jsou něco co Dmitrijovi prostě nejde, aspoň se mi to tak zdá, že vždycky byly uspěchaný a takový nestrukturovaný. Ale jinak jako celek hodně šťavnatý zážitek.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Dmitrij Rus

Dmitrij Rus

Pod pseudonymem Dmitrij Rus se skrývá ruský spisovatel, který je původním vzděláním matematik a informatik. Od dětství rád četl a navštěvoval knihovny, ve 13 letech měl přečtené všechny knihy z oddělení pro děti a mládež a přestoupil do oddělení pro dospělé čtenáře. Posledních osmnáct let svého života prožil v zahraničí, převážně na Východě a v Asii. Zájem o literaturu a profesionální zájem o počítačové hry skloubil ve své tvorbě a stal se jedním ze světově nejznámějších autorů žánru LitRPG. Jeho sedmidílná série Hraju, abych žil z něho udělala bestselerového autora. V současné době žije Dmitrij Rus v Moskvě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM