V bříšku | Albatrosmedia.cz
EN

V bříšku

Michaela Fišarová

5,0
( 13 )

Ideální knížka pro budoucí starší sourozence, ale i zvídavé jedináčky
Věděli jste, jak miminko prožívá dobu před svým narozením? Kdy malému človíčkovi v maminčině břiše začínají růst nehty? Kdy si už dokáže cucat palec? Nebo jak čůrá? To všechno, a ještě mnohem víc, vám ve 42 kapitolách, odstupňovaných podle týdnů těhotenství, poví ta nejpovolanější osoba. Samotné miminko v děloze. A věřte, že se nebudete ani chvilku nudit!

Detailní informace

Ilustrátor Aneta Žabková
Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 9788000055817
Datum vydání 19.08.2019
Věk od 5
Formát 235x210 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,54
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Věděli jste, jak miminko prožívá dobu před svým narozením? Kdy malému človíčkovi v maminčině břiše začínají růst nehty? Kdy si už dokáže cucat palec? Nebo jak čůrá? To všechno, a ještě mnohem víc vám ve 42 kapitolách, odstupňovaných podle týdnů těhotenství, poví ta nejpovolanější osoba. Samotné miminko v děloze. A věřte, že se nebudete ani chvilku nudit! Veselé ilustrace Anety Žabkové pobaví děti i rodiče.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Alice Rehakova
Velmi krásně zpracovaná knížka, text i ilustrace se úžasně doplňují. Ideální pro všechny děti očekávající sourozence.
Lucie Fišarová
Tahle knížka baví celou rodinu. Je napsaná vtipně a nekomplikovaně. Nejen děti, ale mnohdy i čtoucí rodiče poučí o tom, co se děje s malým človíčkem u maminky v bříšku. Doplňují ji moc povedené ilustrace.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.