EN

V bříšku

Michaela Fišarová

4,9
( 15 )

Ideální knížka pro budoucí starší sourozence, ale i zvídavé jedináčky
Věděli jste, jak miminko prožívá dobu před svým narozením? Kdy malému človíčkovi v maminčině břiše začínají růst nehty? Kdy si už dokáže cucat palec? Nebo jak čůrá? To všechno, a ještě mnohem víc, vám ve 42 kapitolách, odstupňovaných podle týdnů těhotenství, poví ta nejpovolanější osoba. Samotné miminko v děloze. A věřte, že se nebudete ani chvilku nudit!

Detailní informace

Ilustrátor Aneta Žabková
Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 9788000055817
Datum vydání 19.08.2019
Věk od 5
Formát 235x210 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,532
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Věděli jste, jak miminko prožívá dobu před svým narozením? Kdy malému človíčkovi v maminčině břiše začínají růst nehty? Kdy si už dokáže cucat palec? Nebo jak čůrá? To všechno, a ještě mnohem víc vám ve 42 kapitolách, odstupňovaných podle týdnů těhotenství, poví ta nejpovolanější osoba. Samotné miminko v děloze. A věřte, že se nebudete ani chvilku nudit! Veselé ilustrace Anety Žabkové pobaví děti i rodiče.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Alice Rehakova
Velmi krásně zpracovaná knížka, text i ilustrace se úžasně doplňují. Ideální pro všechny děti očekávající sourozence.
Lucie Fišarová
Tahle knížka baví celou rodinu. Je napsaná vtipně a nekomplikovaně. Nejen děti, ale mnohdy i čtoucí rodiče poučí o tom, co se děje s malým človíčkem u maminky v bříšku. Doplňují ji moc povedené ilustrace.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Michaela Fišarová

Michaela Fišarová

Michaela Fišarová do literárního světa vstoupila v roce 2012 knížkou Nikolina cesta. Za svou prvotinu získala ocenění Zlatá stuha 2013 v kategorii Nejlepší kniha pro mládež. Její další knížku s názvem Náš dvůr má tajemství ocenilo nakladatelství Výroční cenou Albatrosu za nejlepší český text pro mladší děti. Michaela Fišarová žije v Praze s manželem Jiřím a se svými dvěma syny, na zkrácený úvazek vyučuje na základní škole český jazyk a angličtinu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM