Všechno lítá, co peří má i nemá | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Všechno lítá, co peří má i nemá

Šárka Fenyková

2,0
( 1 )

Ať už s křídly nebo bez nich - vždycky můžete létat!
Lítám, lítáš, lítáme. Říkají si lidé, zvířátka, rostliny i všechny věci na stránkách této knížky, která není ničím jiným, než knihou o létání. Že se tohle vzdušné umění daří ptákům nebo motýlům, to je věc nad slunce jasná. Čekali byste to ale od ryby nebo od gibona nebo…Víte co? Podívejte se sami, kdo a co létá jako ptáček a taky jak. Zábavná knížka plná modré oblohy a sem tam nějakého mráčku je připravena k prozkoumání.

Detailní informace

Ilustrátor Tomáš Pernický
Jazyk čeština
Počet stran 48
EAN 9788000051772
Datum vydání 05.11.2018
Věk od 6
Formát 270x380 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,892
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Lítám, lítáš, lítáme. Říkají si lidé, zvířátka, rostliny i všechny věci na stránkách této knížky, která není ničím jiným, než knihou o létání. Že se tohle vzdušné umění daří ptákům nebo motýlům, to je věc nad slunce jasná. Čekali byste to ale od ryby nebo od gibona nebo…Víte co? Podívejte se sami, kdo a co létá jako ptáček a taky jak. Zábavná knížka plná modré oblohy a sem tam nějakého mráčku je připravena k prozkoumání. Namasírujte svaly, připravte se ke skoku a hurá, už letíte. Cestou potkáte spoustu krásných obrázků a třeba se přestanete bát výšek. Tedy pokud se jich bojíte.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.