EN

Sherwood

Meagan Spooner


Robin z Locksley je mrtvý!
Když lady Marian zjistí, že Robin padl, neví, co bude dál. Když byla zaslíbená právě jemu, byla svobodná, mohla si žít po svém a vzepřít se pravidlům společnosti. Teď je sama a neznamená nic. Když si na sebe oblékala Robinovu zelenou kazajku a do ruky vzala jeho meč a luk, nikdy si nemyslela, že by si ji někdo s Robinem mohl splést. Nečekala, že se maskovaná postava, kterou vytvořila, stane majákem naděje a spravedlnosti. Ale Nottingham touží po spasiteli, A tak Marian musí vzít osud do vlastních rukou!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Sherwood
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zdeněk Uherčík
Počet stran 352
EAN 9788075449061
Datum vydání 11.11.2019
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,577
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Když lady Mariana zjistí, že Robin padl po boku krále v bitvě, neví, co bude dál. Když byla zaslíbená právě jemu, byla svobodná, mohla si žít po svém a vzepřít se zkostnatělým pravidlům společnosti. Teď je sama a neznamená nic. Locksleyští jsou odsouzeni k životu v chudobě nebo smrti na oprátce. Šerifova pravá ruka chce navíc Robina nahradit v roli jejich vůdce a Marianina snoubence. Společnost požaduje, aby Mariana přijala svůj osud a bezmocně sledovala, jak její lid hladoví.

Když si na sebe dívka oblékala Robinovu zelenou kazajku a do ruky vzala jeho meč a luk, nikdy si nemyslela, že by si ji někdo s Robinem mohl splést. Nečekala, že se maskovaná postava, kterou vytvořila, stane majákem naděje a spravedlnosti pro šlechtu i poddané. Nikdy se nechtěla stát legendou. Ale Nottingham touží po spasiteli, a tak Mariana musí vzít osud do vlastních rukou a sama se stát hrdinkou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Lucie Valeriánová
Úžasná podivuhodná romantická linka. 😍 Trochu táhlý začátek, po kterém jsem chtěla knihu odložit, se změnil v nejnádhernější konec, který knize nasadil zlatou korunu. Vřele doporučuji.
Milena Kvapilová
Po precteni skveleho pribehu Na lovu a zjisteni, jake hodnoceni ma Sherwood, jsem nevahala a pustila se do cteni. Knizka je opet skvela, a snad krome rozvlacnejsiho zacatku je napinava, ma spad a dopadla presne tak, jak jsem chtela :-) Za mne super a doporucuji!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Meagan Spooner

Meagan Spooner

Meagan Spoonerová se chtěla stát archeoložkou nebo astronautkou. Vystudovala scenáristiku v New Yorku a od té doby žije v Austrálii. Se svou rodinou procestovala Egypt, jižní Afriku, Řecko, Antarktidu nebo také Galapágy a tvrdí, že v každém příběhu, který napíše, se skrývá kousek nějakého jejího výletu. Mimo jiné také hraje na kytaru, velice ráda čte a baví ji počítačové hry.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM