Perníková chaloupka | Albatrosmedia.cz
EN

Perníková chaloupka

Carin Gerhardsen

4,0
( 1 )

* Severská krimi - nový bestsellervydavatele trilogie Milénium od Stiega Larssona * První svazekpětidílné tzv. Hammarbyjské série, ve kterých komisař Conny Sjöberg a policistka Petra Westmanová řeší bestiální vraždy ve Stockholmu a jeho okolí. Ve Švédsku se prodalovíce než 600 000 výtisků * Práva na tuto knihu byla prodána do Norska, Dánska, Německa, Francie, Španělska, Polska a nyní román vychází poprvé u nás * Ze švédského originálu přeložila Jana Chmura Svatošová * Výhradní distribuce Kosmas * E knih

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Počet stran 272
EAN 9788074293368
Datum vydání 03.06.2013
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Vyšehrad
Hmotnost 0,354
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

V krátkém časovém sledu dojde ve středním Švédsku k několika bestiálním vraždám, které zpočátku zdánlivě nemají nic společného. Když komisař Conny Sjöberg z policejní stanice ve stockholmské čtvrti Hammarby začne tušit, že mají spojitost, případ dostane děsuplný ráz. Někde se pohybuje člověk, jehož pohnutky jsou velmi osobní a ojedinělé a který se před ničím nezastaví. Stáváme se svědky strašlivých vražd, sledujeme práci policie pod vedením komisaře Conny Sjöberga a vyšetřovatelky Petry Westmanové. Švédská spisovatelka Carin Gerhardsen nás nechá nahlížet do deníku vraha a barvitě a detailně líčí prostředí velkoměsta i předměstí i charaktery a sociální východiska postav, které jsou psychologickou kresbou nezapomenutelné.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Pavlína Bratičáková
První kniha od této autorky a opravdu skvěle plyne kupředu. Dětská šikana ve školce a škole a jaké to má nedozírné následky....jsou tam momenty k zamyšlení. Na oddych po nervy drásající knize skvělé. Určitě si ráda přečtu i další knihy.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.