Vánoce s Františkem Nepilem (audiokniha) | Albatrosmedia.cz
EN

Vánoce s Františkem Nepilem (audiokniha)

František Nepil


Čte František Nepil Výběr povídek s vánoční tematikou (od Adventu až po Silvestr) z knih Dobré a ještě lepší jitro, Dobrou a ještě lepší neděli plus ještě něco navíc. To vše v autorově neopakovatelném podání a protknuto melodiemi známých koled i zvukem varhan.

Detailní informace

Žánr humor
Jazyk čeština
EAN 8594015310657
Datum vydání 26.10.2015
Věk od 15
Nakladatelství Vyšehrad
Edice Audioknihy
Hmotnost 0,054
Typ CD audio

Výběr povídek Františka Nepila s vánoční tematikou (od Adventu až po Silvestr) z knih Dobré a ještě lepší jitro, Dobrou a ještě lepší neděli plus ještě něco navíc. To všechno vybral a dramaturgicky sestavil sám autor. Samozřejmě se poté dostavil osobně do studia a ujal se četby, s neopakovatelným mistrovstvím prostého vypravěče, jehož slova hladí, dokáží vyloudit na tvářích posluchačů úsměv, ba dokonce vyprovokují i k hlasitému smíchu. Přitom autor vystihuje podstatu Vánoc s jejich typickými znaky s neobyčejnou pravdivostí. Vánoční atmosféru této nahrávky umocňují melodie známých koled a zvuk varhan. Režie: Jiří Šrámek Hudba: Zdeněk Zdeněk Natočeno ve studiu Národního divadla v Praze Zvukový mistr: Miroš Svatoň Mastering:Ivan Mikota, MI 91 Fotografie na titulu: © Karel Kestner Grafický design: © Vladimír Verner (P) a © AudioStory 1994,2006, © Vyšehrad 2014 Vydaly v koprodukci Vyšehrad s.r.o. a AudioStory 2014 Katalogové číslo: AY 065-1 Celková stopáž: 76:17 min.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.